Z finalistky Miss sa stala manželka športovej hviezdy. Monacký sen sa ale rozplynul

20.07.2018 10:41 Topstar.sk Šport

Z finalistky Miss sa stala manželka športovej hviezdy. Monacký sen sa ale rozplynul

V stredu večer obletela celý svet správa o rozchode cyklistu Petra Sagana (28) a jeho manželky Kataríny (30). Hoci sa špekulovalo, že ide o hoax, dnes je jasné, že nešlo o žiaden trápny žart. Prominentná dvojica sa bude o syna Marlona starať oddelene.

Katarína Smolková sa v roku 2007 zúčastnila súťaže Miss Universe. Vtedy ešte ani netušila, po boku akého slávneho športovca raz bude stáť a že si bude užívať luxusný život v Monaku.

Rozprávka sa ale rozplynula v stredu večer, keď Peter Sagan na sociálnej sieti zverejnil status o rozchode s manželkou.

Pritom neuplynuli ani tri roky od ich veľkolepej svadby v Dolnom Kubíne a následnej posvadobnej žúrky vo Vysokých Tatrách. Kto by bol pri pohľade na nádherný pár vtedy povedal, že im to spolu dlho nevydrží. 

​Vlani sa Petrovi a Katke narodil syn Marlon. Spečatenie lásky potomkom bolo jasným signálom, že dvojica prežíva naozaj šťastné obdobie. Ako sa však ukázalo, je možné, že práve v tom čase to začalo medzi Katkou a cyklistom škrípať. 

​Katarín totiž na sociálnej sieti pridala iba jednu jedinú spoločnú fotku a to z kočíkovania po Monaku. Vtedy ešte stála po boku manžela. ​

Odvtedy sme ich spolu videli iba vo Vatikáne, kedy Peter daroval Svätému otcovi bicykel. Od poslednej Tour de France sa Katka neukázala na žiadnom podujatí a hoci by sa mohlo zdať, že práve Marlon bol dôvod, prečo necestovala, skutočnosti sú pravdepodobne celkom iné a my sa len môžeme domnievať, čo stojí za rozpadom hviezdneho manželstva. 

Petra Sagana milujú všetci a všade. Na tohtoročnej Tour musí okrem fyzickej sily dokazovať najmä tú mentálnu. Oznámiť rozchod v čase najväčšieho cyklistického sviatku totiž vôbec nie je jednoduché.

Zdroj: Facebook, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 SUPERMAMA
05:10 Fakty a fikcie II.
05:55 Prvé oddelenie
06:15 Prvé oddelenie
05:25 TIPOS INFO
05:30 Ochranca IV.
07:25 Panelák
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Popelky
07:50 Hačikó: Příběh psa
09:35 Moje krásná učitelka