Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Agáta to povedala nahlas: Som ZADANÁ! Tieto slová nepotrebujú komentár!
Zdielať na

Agáta to povedala nahlas: Som ZADANÁ! Tieto slová nepotrebujú komentár!

Archívna reportáž

Agáte po rozchode iste dobre padlo staronové náručie Dopitu

O záujemcov nemala Agáta Hanychová (38) nikdy núdzu. Ako bývalá česká vicemiss bola svojho času dostatočne atraktívna aj pre hokejistu Jaromíra Jágra (51), či speváka Sámera Issu (38). Neskôr sa s ňou spájali ďalšie a ďalšie známe aj neznáme mená mužov, sedem rokov bola vydatá za Jakuba Prachařa (40), no od ich rozchodu to poriadne roztočila a vystriedala za sotva tri roky desať vzťahov trvajúcich obvykle zhruba tri mesiace. Vážne to však ešte predtým vyzeralo aj s Mirkom Dopitom (41), otcom jej syna Kryšpína (12) a veľkú nádej mal multimilionár Jaromír Soukup (54). No ani to nevydržalo, avšak po ich nedávnom rozchode sa povráva, že Dopita jeho miesto u Agáty rýchlo zaplnil.

​Už dobré dva týždne sa klebetí, že Agáta Hanychová dlho za Jaromírom Soukupom nežialila. Do jej domu a srdca vraj opäť vstúpil Mirek Dopita. On sám sa mal pochváliť kamarátom, že u nej prespáva. Agáta to síce naveľa potvrdila, ale vraj sa jednalo iba o dočasné riešenie pre otca jej syna Kryšpína, ktorý má v súkromí problémy. "Je pravda, že sa Mirek rozvádza, preto má u nás nejaké veci a čas trávi u nás. Asi trikrát tu spal v izbe nášho syna," vysvetľovala dôvod, prečo už nebýva v Prahe spolu s manželkou Terezou. O Dopitovi sa posledné roky vyjadrovala vždy veľmi pozitívne, pochvaľovala si, že nemá problém dohodnúť sa s ním ohľadom starostlivosti o ich syna. Navštevoval Kryšpína aj u nej doma a boli sa spoločne pozrieť aj na jeho futbalový zápas.

Ako je už u Agáty zvykom, veľmi rada veci zahmlieva a zavádza zvedavcov z radov jej sledovateľov na Instagrame, azda aby zvyšovala napätie. No predsa len jej komentár k Dopitovmu príspevku na Instagrame z jeho návštevy golfového ihriska bol veľavravný. K emotikonom srdiečka a plamienku, asi slová netreba, akoby tým chcela naznačiť, že k nemu opäť zahorela láskou. Dokonca aj ona začala hrať golf a na green prišla za Mirkom aj s Kryšpínom. Ďalšou indíciou, že sa dali opäť dokopy, je rodinná fotografia na Agátinom profile z oslavy narodenín jej sestry Korduly Stropnické, kde medzi rodinnými príslušníkmi stál aj Dopita.

Dopita je u Agáty ako doma, okrem vlastného syna ale bude musieť prijať aj Prachařovu a Soukupovu dcéru:

​Aktuálne počas livestreamu na Instagrame medzi otázkami od Hanychovej sledovateľov padla aj jedna o tom, či je na zoznamovacej aplikácii Tinder. A prišla odpoveď, ktorú všetci už tak trochu tušili - Agáta jasne povedala, že na zoznamke už nie je, lebo je zadaná! Hoci sa z toho snažila vzápätí vykorčuľovať, je jasné, že Agáta nikdy netrepne niečo len tak. 

​A aby signálov o láske k Dopitovi nebolo málo, celkom jasnou rečou hovorí aj pieseň Perfect od Eda Sheerana, ktorej text zdieľala: "...pretože sme boli deti, keď sme sa zamilovali. Netušili sme, čo je láska. Teraz už ti neodídem". A Dopita sa objavil aj na zábere z jej kuchyne, keď Agáta práve pre svoje instagramové "holčičky" predvádzala recept, ako má vo zvyku. Priveľa náhod, aby to už nebolo úplne jasné...

Pre ženu

Najčítanejšie