Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Agátina mama a brat reagujú prvýkrát na jej rozchod so Soukupom! Sklamanie pre celú rodinu!
Zdielať na

Agátina mama a brat reagujú prvýkrát na jej rozchod so Soukupom! Sklamanie pre celú rodinu!

Archívna reportáž

K rozchodu Agáty Hanychovej (38) a Jaromíra Soukupa (54) po tom, čo k tomu povedali svoje už obaja, pridala svoj názor aj Veronika Žilková (61) spolu so synom Vincentom Navrátilom (26). Ako sa dalo čakať, známa herečka sa vyjadrovala diplomaticky a v podobnom duchu odpovedal aj Vincent, ktorý je inak známy svojou prostorekosťou.

​Publicita aj v súvislosti s osobným životom sa v rodine herečky Veroniky Žilkovej berie ako normálna vec, nie je snáď nič, čo by skôr či neskôr nevyšlo verejne najavo. Neustále na seba pútajú pozornosť, čo sa im zúročuje v popularite, ktorá so sebou prináša aj finančné benefity. Agáta Hanychová si na tom, že každodenne zdieľa svoje radosti aj strasti na Instagrame, vybudovala aj slušnú kariéru influencerky. Na sociálnych sieťach sú ako doma aj Veronika a syn Vincent Navrátil, ktorý ide v rámci hereckej kariéry v maminých stopách. 

Mladší z Agátiných nevlastných bratov sa vyjadril krátko po tom, čo sa dala dokopy so Soukupom k ich vzťahu a označil ich za "bizarný pár". No dodal, že to nemyslí negatívne a držal im palce. Žiaľ, asi len málo, pred mesiacom sa tento vzťah rozpadol. "Je to sklamanie pre všetkých. Ale nie je to sklamanie na strane niekoho konkrétneho, skôr všeobecne nad tou situáciou," zhodnotil Vincent pre Blesk.cz a šikovne sa vyhol priamej odpovedi, na koho strane stojí.

Z bábätka sa v rodine veľmi tešia, no asi nikto nečakal, že tak skoro ostane bez kompletnej rodiny:

​V rodine Veroniky Žilkovej si všetci navzájom pomáhajú. Keď Agáta moderovala v Soukupovej televízii svoju reláciu Holčičky, pozvala si ako hostí pomaly celú rodinu. Veronika sa vtedy vyjadrila, že je z pána Soukupa unesená a ich vzťahu fandí. Tiež sa tešila z bábätka a tvrdila, že bolo plánované, hoci ho počali ešte v prvý mesiac vzťahu. Táto nerozvážnosť, keď si nedopriali čas sa aspoň trochu spoznať, je zrejme za rozpadom vzťahu.

​Žilková rozhodne nemá radosť z ďalšieho rozchodu jej dcéry, ale mrzí ju najmä to, že o vnučku Rozárku sa začínajú medzi nimi súdne ťahanice. No hodnotí to veľmi triezvo, napokon, sama má viacero podobných skúseností. "Jaromír si pre Rozárku normálne jazdí a každý večer ju vracia. Tento týždeň ju má päťkrát. Obaja sa snažia o nejakú rodičovskú harmóniu. Oni sa rozišli obaja. Nebolo to, že by niekto niekoho opustil, ale rozpadol sa vzťah," nechala v neutrálnej polohe svoj názor na ich rozchod, a tak to aj obvykle býva - na vzťah, aj na rozchod sú obvykle dvaja...

Pre ženu

Najčítanejšie