Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Hanychová natrvalo šťastná s bohatým športovcom! Štvrté bábo a svadba!
Zdielať na

Hanychová natrvalo šťastná s bohatým športovcom! Štvrté bábo a svadba!

Archívna reportáž

Ťažko povedať ako dopadne komplikovaná situácia v prípade vzťahu Agáty Hanychovej (38) a Jaromíra Soukupa (54), azda len hviezdy poznajú odpoveď.  Už v júli vyšla páru nepriaznivá veštba, ich partnerský vzťah vraj dopadne zle preto, že ani jeden sa nedokáže dlhodobo druhému podriaďovať, a presne to sa stalo. Na komplikácie z dôvodu ich rozdielnych pováh poukazovala istá veštica aj vlani v októbri. Možno má odpoveď aj na ich budúcnosť.

​Či človek na astrológiu, karty či veštenie verí alebo nie, v prípade Hanychovej a Soukupa predpovede doteraz celkom vychádzali. Veštica tak dostala aj teraz príležitosť ukázať či trafí a správne predpovie, čo rozídencov čaká. "Agáta prežije nejaký ten románik, kým chytí poriadnu šťuku. Svojím úlovkom však vytrie zrak ako Soukupovi, tak aj všetkým jej expartnerom. Nájde muža, ktorý bude finančně dobre zaistený, vo svojom odbore známy, úspešný a navyše mladý, podľa kariet dokonca o niečo mladší než Agáta. Ani tak mu ale nebudú prekážať jej tri deti, čo je niečo, čo by modelka asi neakceptovala," zhodnotila pre Expres.cz kartárka Soňa Humlová a upresnila, že by malo ísť zrejme o hokejistu, prípadne MMA zápasníka. To vyzerá pre Hanychovú nádejne, akurát nie veľmi ružovo pre jej staronového frajera Mirka Dopitu. S otcom jej syna Kryšpína sa dala podľa všetkého opäť dokopy.

Dopita určite nie je tá "šťuka", na toho pravého si Agáta bude musieť chvíľu počkať. "Vidím u nej mužov z troch odborov, prvý je dídžej, tam ale nevidím dlhodobý potenciál, potom podnikateľ. Vzťah s ním by vyšiel, pokiaľ by sa jednalo o menej známeho muža mimo brandže a potom vidím úspešného športovca," usúdila veštica, no z jej slov vyplýva, že to nebude len tak hocijaký podnikateľ či športovec, ale prvotriedny.

To, že bude musieť budúci partner Hanychovej prijať aj jej deti, je nepochybne na prvom mieste:

​No najväčšie prekvapenie veštby prišlo v podobe údajnej zmeny adresy. "V kartách tiež vychádza, že Agáta bude žiť v zahraničí. Je teda celkom dobre možné, že bude mohutne cestovať práve so svojím budúcim partnerom. Veštba ďalej prezrádza, že si pre ňu osud prichystal ešte jedno bábätko a tiež veľkú svadbu," ukončila Humlová svoju veštbu happyendom. No jej radostné vízie sa netýkajú len Agáty.

​Podľa toho, čo hovoria karty, ani Jaromír nebude dlho sám, avšak jeho cesta k serióznemu vzťahu bude komplikovanejšia. "U Soukupa nevidím ďalší dlhodobý vzťah s nikým z brandže, podobných škandalóznych rozchodov sa bude chcieť do budúcnosti ušetriť, kratšie romániky tak bude skôr tajiť. Lásku nájde v mladšej žene, ktorá ale nebude z radov celebrít," vidí veštica v kartách a zdá sa, že to nie je dobrá správa pre sexicu Lulu, alias Zděnku Černú, ktorá po Soukupovi vyštartovala už počas jeho vzťahu s Agátou a ďalej živí nádej. No zrejme presne podobným škandalóznym typom sa bude chcieť Jaromír po vzťahu s Hanychovou už nadobro vyhnúť.

Pre ženu

Najčítanejšie