Oblačno
-2°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Agátina staronová láska! TOTO má byť dôkaz, že sa vrátila k svojmu bývalému spred 12 rokov!
Zdielať na

Agátina staronová láska! TOTO má byť dôkaz, že sa vrátila k svojmu bývalému spred 12 rokov!

Archívna reportáž

Agátu čaká boj so Soukupom o dcérku, azda jej padne dobre mať po boku oporu...

Agáta Hanychová (38) opäť raz dokazuje, že si prosto nevie či nechce dopriať čas len pre seba, a potrebuje prosto ku šťastiu po boku muža. Sotva sa rozišla s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom (54), už aj sa rieši jej vzťah s expriateľom Mirkom Dopitom (41), otcom jej syna Kryšpína (12). On sám sa pochválil kamarátom, že u nej prespáva. Agáta to síce naveľa potvrdila, ale vraj sa jedná iba o dočasné riešenie, lebo sa rozvádza s manželkou Terezou. No zdá sa, že celkom nevinná výpomoc to nebude.

​Na otázky sledovateľov instagramového profilu Agáty Hanychovej o tom, ako to má aktuálne s jej expartnerom Mirkom Dopitom, odpovedala už pred časom stručne a jasne: "Je pravda, že se Mirek rozvádza, proto má u nás nejaké veci a čas trávi u nás." Už to je tak trochu zvláštne, ale otázniky vyvoláva jej komentár k jeho poslednému príspevku na Instagrame z golfového ihriska. Pridala k nemu iba dva emotikony, a to srdiečko a plamienok, akoby tým chcela naznačiť, že k nemu opäť zahorela láskou. Podobné náznaky používala totiž zásadne v prípadoch, keď išlo o niečo viac. Napokon, prečo nie, ona je už voľná a on sa práve rozvádza. Len to tempo, akým sa do nového vzťahu vrhla, je trochu zarážajúce.

S manželkou Terezou sa dal Dopita dokopy na Bali, kde prevádzkovali hotel, ktorý tam postavili. Ešte na jar medzi nimi vyzeralo všetko ideálne, ale nedávno sa to zrazu Tereza rozhodla ukončiť. "Áno, podala som žiadosť o rozvod. Ale stále sme ešte oficiálne manželia. Dôvodom rozvodu je, že obaja chceme od života niečo iné. Zažili sme spolu krásných jedenásť rokov a náš vzťah je aj napriek prebiehajúcemu rozvodu priateľský," konštatovala pre Expres.cz sympatická blondínka.

Dopitovi by zrejme neprekážalo, že má Agáta tri deti s tromi mužmi, jedno z nich je jeho:

​Pochopiteľne, ihneď sa rozbehli klebety, či za tým nie je tak trochu aj Agáta, čo by ale skutočne časovo veľmi nevychádzalo. O rozvod podávala Tereza v čase, keď sa Hanychová akurát rozchádzala so Soukupom. Je to podľa všetkého len zhoda okolností, no dalo by sa chápať, že obaja náhle opustení priatelia, Mirek a Agáta, išli hľadať útechu v náručí toho druhého. Navyše, spája ich syn, čo je silné puto.

Nič iné, len Agátin veľavravný emotikon:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Miroslav Dopita (@miroslav_dopita)

Tereza otvorene povedala, či vie niečo o vzťahu jej čoskoro exmanžela s Agátou, s ktorou mala vždy kamarátsky vzťah. "S Agátou sme mali vždy pekný vzťah, hlavne kvôli Kryšpínovi. Čo sa týka možného vzťahu Agáty s Mirkem, na to vám nedokážem odpovedať. Netuším, či spolu niečo majú, alebo či sa k sebe chcú vrátiť. Viem len, že majú dobré vzťahy kvôli synovi. Ale každý potrebuje prevozníka," uviedla s významným naznačením toho, že by chápala, ak sa v tejto situácii zblížili. Hoci všetci zúčastnení tak trochu zahmlievajú, podľa Agátinej minulosti by sa dalo skonštatovať, že je to zrejme hotová vec. Len či jej aj tento obnovený vzťah vydrží dlhšie, ako pár mesiacov...

Ešte pred pár mesiacmi bolo u Dopitovcov všetko v poriadku:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Dopita (@terezadopita)

Pre ženu

Najčítanejšie