Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Soukup PRVÝKRÁT o dôvodoch rozchodu s Agátou! TÝMTO si do nej poriadne rypol!
Zdielať na

Soukup PRVÝKRÁT o dôvodoch rozchodu s Agátou! TÝMTO si do nej poriadne rypol!

Archívna reportáž

Zatiaľ čo Agáta Hanychová (38) rozchod s Jarmírom Soukupom oznámila ako prvá na svojom instagramovom profile, on bol oveľa zdržanlivejší. Nezdala sa mu táto forma oznamu celkom vhodná. Poriadne ho nsoukup ahnevalo aj to, že sa nemohol pre Agátin rozmar stýkať s dcérkou Rozárkou, a tak to nechal riešiť súd. Taktiež sa rozhodol pre zakázať jej zdieľať dcérky fotky na Instagrame, a bolo jasné, že situácia je napätá. No až teraz sa rozhodol povedať k rozchodu viac aj on sám.

​Mediálny magnát jaromír Soukup sa posledné mesiace priam topí v problémoch. Najviac ho trápi veľká zadĺženosť jeho mediálnej spoločnosti, do ktorej spadá aj jeho súkromná televízia. Ani nečudo, že nebol v dobrej nálade a bol údajne podráždený a prchký, čo jeho partnerku Agátu Hanychovú nenechalo ľahostajnou. Z napätia vznikali hádky, ktoré vyústili do ich rozchodu. "Každý rozchod je o tom, že sa čaša plní a rozchod zapríčiní nejaká posledná kvapka. Je skoro na to, o tom hovoriť. Každý máme nejakú predstavu o partnerovi a tie predstavy sa niekedy míňajú," začal Soukup veľmi diplomaticky svoju spoveď pre Sedmičku.

Dá sa povedať, že potvrdil reči o tom, že k Agáte nebol práve najvľúdnejší. "Všeobecne môžem povedať, že pokiaľ bolo na škodu, že príliš pracujem, mám starosti a nie každý deň sa smejem, to je zlé, protože to je asi pravda. A či to bola moja chyba, neviem, ale ja, holt, taký som. K tomu som za posledné dva mesiace mal ťažké zdravotné problémy, čo mi tiež nepridalo, teda som nebol najzábavnejší společník," pokračoval v sebaspytovaní, no zároveň aj v menovaní dôvodov, prečo nemal práve najľahšie obdobie. Fámy o tom, že Agáte zahýbal s jeho bývalkou Terezou Mátlovou rázne poprel, ba uvažuje aj o žalobe.

Soukup a Hanychová bojujú o dcérku, ktorá má len 5 mesiacov:

​Jeho slová o tom, že by si nevedel predstaviť nový vzťah tak rýchlo po rozchode, je jasnou narážkou na klebety, že Agáta už za neho má náhradu. Vraj sa vrátila v otcovi jej syna Kryšpína, Mirka Dopitu, ktorý má u nej prespávať a nechýbal ani na oslave Korduliných narodenín, prosto je súčasť rodiny.

​Vzhľadom na Rozárku by Soukup rád zachoval zdržanlivosť o dôvodoch rozchodu s Hanychovou, no predsa len úplne ticho už byť nechce. "Teraz už je potrebné sa ozvať, pretože je to každý deň vo všetkých novinách a na internete, a ak o tom novinári nič nevedia, vymýšľajú si a úmyselne klamú," ukončil rozhovor, v ktorom mnoho naznačil, no veľmi jasne nevyplynulo, čo bol hlavný dôvod rozchodu s Agátou. Niet pochýb, že časom to ale jedna, alebo druhá strana prezradí...

Pre ženu

Najčítanejšie