Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Tá to ale schytala! Lela sa ukázala v bikinách, ľudia sa jej za TOTO totálne vysmiali!
Zdielať na

Tá to ale schytala! Lela sa ukázala v bikinách, ľudia sa jej za TOTO totálne vysmiali!

Zdroj: Instagram/LC

Aj keď je inffuencerka a bývalá slovenská playmate Lela Vémola (34) po všetkých úpravách pekná a štíhla, zdá sa, že jej to nestačí. Kým nejaký ten filtrík aplikujú azda všetci influenceri, Lela to teraz skutočne prestrelila. Otázka je, či to nevidí, alebo si len myslí, že ľudia sú slepí... Mala by tušiť, že nikto nie je krutejší, ako ľudia na sociálnych sieťach a netreba im zbytočne dávať dôvody na hejty.

​Tohtoročnú letnú dovolenku strávila Lela Vémola najskôr s manželom Karlosom Vémolom a ich deťmi v Dubaji, následne sa presunuli na Phuket do Thajska. Odtiaľ zdieľala Lela veľa fotiek, zaujala najmä s tou, kde vychádzala z bazéna v hotelovom rezorte odetá v plavkách, ktoré len z posledných síl zakrývali jej obrovské silikónové prsia. "Lela, toto už je veľa podľa môjho názoru, trošku súdnosti," prišla jej dobrá rada. "Fuj, veď je ako nafukovacia Anča," stálo v ďalšej reakcii a podobných bolo viacer. Lele to zjavne nestačilo, a tak teraz pridala ďalšiu provokatívnu fotku, akurát v inom zmysle.

Hoci je Lela štíhla, zjavne jej to nestačí, inak si nemožno vysvetliť, prečo si photoshopom celkom evidentne trošku ubrala zo stehien. "Prečo máte potrebu si tak veľmi zoštíhlovať tie nohy? Máte peknú postavu aj tak, ja len že to je vidieť," upozornila ju priateľsky istá fanúšička. "Tie nohy vyretušované a zúžené, to sa veľmi nepodarilo," pridala sa ďalšia a kopa srdiečok dáva tušiť, že s ňou mnohí súhlasia. 

Pred sotva desiatimi rokmi bola Lela iný človek:

Portál ŽivotvČesku.cz oslovili dvoch špecialistov na grafiku. Obaja sa zhodne priklonili k názoru, že takmer s istotou k úpravám prišlo. "Pravdepodobne sa jedná o retuš, ale ruku do papule ich leva by som za to nedal," istil sa vo svojej expertíze vyhlásený expert Tomáš Břínek, držiteľ Krištálovej lupy.

Podobne sa vyjadril aj špecialista na grafiku Matěj Bošina. "Zásah do fotografie je pravdepodobný. Možno to spoznať tak, teda čo mi príde neprirodzené, že aj keď telo je v pozícii, keď to je horšie okom rozpoznatelné, tak jedna noha je tenšia. Pri bližšom preskúmaní v grafickom programu - pri zväčšení - sú vidieť retuše, ktoré sa nezhodujú s telom na snímku, ale aj pozadím fotografie, kde je zrejmé rozostrenie," pustil sa do detailov v rozbore tento odborník. Lela, samozrejme, mlčí, na čo by to aj komentovala. Hlavné, že je sama so sbou spokojná, hoci aj je realita iná, ako ukazuje svetu.

Pre ženu

Najčítanejšie