Jasno
22°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Neuveriteľná Agáta! Na rozchode so Soukupom sa rozhodla zarobiť, TOTO ponúka!
Zdielať na

Neuveriteľná Agáta! Na rozchode so Soukupom sa rozhodla zarobiť, TOTO ponúka!

Archívna reportáž

S nadväzovaním známostí nemá atraktívna a vždy rada provokujúca influencerka Agáta Hanychová (38) zjavne žiadne problémy. Už pred jej dvadsiatkou začali nápadníci obliehať dom, kde bývala aj s mamou Veronikou Žilkovou (61). Údajne tam spal po jednom večierku strávenom s Agátou v roku 2005 aj Jaromír Jágr, ako prezradila sama Veronika. Známych mien jej ctiteľov a známostí však bolo viac. Žiaden vzťah jej však nevydržal, a tak sa už na rozchody stala priam odborníčkou.

​Ako zanietená influencerka sa Agáta Hanychová rada na Instagrame pochválila každou novou známosťou a nebolo ich veru málo. Po vydaji za kamaráta z detstva, herca Jakuba Prachařa (40), mnohí verili, že sa konečne usadila, ale nevyšlo im to. Krátko na to sa začala séria jej desiatich priemerne trojmesačných známostí, ktoré zavŕšila Jaromírom Soukupom (54) a zdalo sa, že tí dvaja sa našli. Sama sa už predtým vyjadrila: "V poslednom čase som nemala veľa šťastia na mladých chlapov, takže sa teraz porozhliadnem po niekom staršom a múdrejšom. Mal by mať lepšie auto ako ja a tiež lepší dom." Soukup bol dokonalým stelesnením jej vízie.

Po niečo vyše roku vzťahu, štyri mesiace po narodení ich dcérky, však došlo k ich búrlivému rozchodu a začal sa boj Rozárku. No Hanychová obchodného ducha nezaprie ani v tejto situácii - ako šikovná obchodníčka by z toho rada niečo vytĺkla, keď už jej vraj Soukup nevyplatil honoráre za moderovanie v jeho televízii.

Agátu čaká boj o dcéru, chcela, aby k nej Soukup nemal prístup:

​V instastories začala propagovať knihu Rozchod s ponukou kurzu, ktorý má pomôcť ženám po krachu ich vzťahu. "Pokiaľ chcete byť sebavedomé, tak do toho choďte. Ja tam idem tiež," povzbudzovala na vlastnom príklade podobne skúšané ženy a na kurz ponúkla aj zľavu, z čoho je zrejmé, že za túto propagáciu dostala nepochybne pekne zaplatené. 

​Aj po konci manželstva s Jakubom Prachařom poskytla ženám svoj neobvyklý návod na upokojenie po rozchode. "Dôležité je nesnažiť sa s partnerom hádať a vracať sa k nemu, nepísať mu ľútostivé správy. Každá žena bude mať stavy smútku, ale riešením je vymazať dotyčného z hlavy. Načítala som si k tomu veľa knižiek a bola tam aj rada, aby si žena predstavila, že je partner mŕtvy. Je to kruté, ale u mňa to zafungovalo. Rozvod je podľa psychológov prirovnaný k rovnakej bolesti, ako keď vám zomrie niekto blízky. A je to tak," radila životom ostrieľaná "expertka" na rozchody, neraz poriadne dramatické. Zrejme by sa jej zišiel skôr kurz "Ako sa nerozísť"...

Pre ženu

Najčítanejšie