Jasno
21°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Súd rozhodol! TAKTO vyzeralo odovzdávanie Rozárky medzi Agátou a Soukupom!
Zdielať na

Súd rozhodol! TAKTO vyzeralo odovzdávanie Rozárky medzi Agátou a Soukupom!

Archívna reportáž

Po nedávnom oznámení influencerky Agáty Hanychovej (38) o rozchode s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom (54), sa spočiatku zdalo, že zostali v dobrom vzťahu kvôli ich spoločnej dcérke. O Soukupovi sa vyjadrila ako o skvelom otcovi a ďakovala mu za čas, ktorý strávila po jeho boku. Nič vtedy nenasvedčovalo tomu, že zakrátko v zákulisí začne medzi nimi nepekná bitka o dcérku Rózu.

​Nevedno, čo sa udialo predtým, no vyzerá, že boj s Jaromírom Soukupom spustila práve Agáta Hanychová, keď mu zakázala vstup do jej domu a nemohol preto prísť pozrieť Rozáriu ani na jej meniny. Zareagoval tak, že zakázal, aby ju Agáta ukazovala na Instagrame. A boj pokračuje ďalej. Scénu ako zo zlého filmu mohli vidieť tí, ktorí išli okolo domu Agáty Hanychovej v momente, keď si prišiel Jaromír Soukup prevziať dcérku Rozárku. Bolo jasné, že proti sebe nestoja priatelia, ale rivali.

O tom, že Agátine zákazy nič neznamenajú, rozhodol súd, ktorý jasne stanovil podmienky. "Jaromír môže vídať dcéru až trikrát týždenne, v presne stanovený čas. Toto rozhodnutie berie Soukup ako výhru, Agáta ako prehru," zverejnil portál ExpresJaromír Soukup si prišiel pre bábo v piatok dopoludnia. Zrejme pre neho ešte stále trvá Agátin zákaz vstupu do jej domu, lebo mu dcérku prišla odovzdať k jeho autu. O nejakom priateľskom zvítaní nemôže byť ani reči. Obaja boli vyzbrojení mobilmi a všetko, čo sa pri preberaní dialo, si nahrávali. To skutočne nesvedčí ani o dôvere a je možné, že zbierajú materiál, keď sa proti sebe postavia na súde v prípade riešenie starostlivosti o ich dcérku.

Namiesto idylickej rodiny má Rozárka rodičov, ktorí si nevedia prísť na meno:

​To, že sa vie Jaromír ako otec postarať o svoje dieťa dokazoval už hneď po jej narodení. Nielenže bol pri jej pôrode, ale každodenne dochádzal k Agáte, aby jej pomohol pri prebaľovaní a inej starostlivosti. Agáta si pochvaľovala aj to, že jej vždy priniesol jedlo, ktoré pre ňu varil ešte v noci, keď sa vrátil unavený z práce. Vraj ale jeho stresy z dlhov napokon ukončili túto idylku.

Agáta Rozárku predsa len ukázala, hoci nie do tváre:

Instagram/AH

​Začali nekonečné hádky, ktoré spôsobili ich rozchod. Agáta je známa radikálnymi riešeniami, o čom svedčia aj jej početné rozchody, a tak aj v tomto prípade bez váhania treskla dvermi. Zverejnila správu o rozchode bez Soukupovho vedomia, čo ho poriadne nahnevalo. Potom mu svojvoľne zakázala styk s Rozárkou a on prišiel so zákazom zverejňovať jej fotky. Agáta to hneď zvestovala svetu, no už o pár hodín neskôr ukázala, že si len tak diktovať nenechá a zákaz hneď porušila, ale urobila to rafinovane. Na fotografii jej bolo vidieť bábo len zozadu, no je to signál, že poslušná byť nemieni. Akurát je možné, že z toho vyplynú len ďalšie nepríjemnosti. 

Pre ženu

Najčítanejšie