Jasno
23°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Dlho sa neukázala! Herec prezradil, ako je na tom seriálová Brenda v poslednom štádiu rakoviny!
Zdielať na

Dlho sa neukázala! Herec prezradil, ako je na tom seriálová Brenda v poslednom štádiu rakoviny!

Archívne video

Na svoj život na tomto svete hollywoodska herečka Shannen Doherty (52) nerezignovala ani po tom, čo jej predvlani lekári oznámili, že jej rakovina sa dostala do posledného štádia. No predsa jej osud uštedril ďalšiu krutú ranu. Pred tromi mesiacmi herečka podrobne opísala svoj boj s postupujúcou rakovinou a všetci zostali zhrození, keď prezradila, že musela kvôli metastázam podstúpiť aj operáciu mozgu. Zvyčajne takto postihnutým pacientom už zostáva len málo do konca života, ale Shannen sa tomu nepodvolila.

​Na svojej strastiplnej púti životom s rakovinou sa Shannen Doherty často spája s jej sledovateľmi na sociálnej sieti, aby najmä tých, ktorí majú najrôznejšie problémy, povzbudila. Nepochybne aj jej pomáha zdieľať svoj boj s verejnosťou. Ako však vyšlo najavo v júni, od januára, keď jej lekári zistili metastázy v mozgu, o tom nejakú dobu zaryto mlčala. Namiesto toho zaťala zuby a pustila sa v tichosti do ďalšej liečby.

V júni zverejnila video zostrih, čo za ostatnú dobu absolvovala, nechýbali ani slzy. "Piateho januára moje CT vyšetrenie ukázalo metastázy v mojom mozgu...12. januára prebehlo prvé kolo ožarovania. 23. januára 2023. Operácia. Mala som nádor v hlave, ktorý mi chceli odstrániť, a tiež urobiť biopsiu," opísala svoj boj, ktorý ju zjavne veľmi zasiahol, hoci ju bojovný duch a vôľa žiť neopustili. No jej sledovateľom neušlo, že uz šesť týždňov nezverejnila žiadnu fotku, až na dva zábery z dovolenky, kde sa však neukázala.

Shannen a jej boj s rakovinou:

Ako sa jej darí, prezradil nedávno exkluzívne pre E! News jej dobrý priateľ, herec Brian Austin Green (50). "Ide jej to skvele. Je odolná. Chcem tým povedať, že ak by sa niekto, koho poznám, musel vyrovnávať s tým, s čím má dočinenia ona, je to ona, ktorá sa cez to môže dostať," povedal o nezlomnej vôli Shanne herec, ktorý s ňou účinkoval v Beverly Hills, 90210 a doteraz si často volávajú. Ostáva veriť, že sa už Doherty zotavila z januárovej operácie, v júli oslavovala s Greenom jeho jubilejné päťdesiate narodeniny a aktuálne azda relaxuje na dovolenke.

​Čo všetko však v skutočnosti Shannen prežíva vo svojom vnútri, naznačila v júni v jej príspevkoch o tom, čo zažívala v januári. "Ten strach... ten nepokoj... zmätok... to načasovanie toho všetkého," napísala k záberom z vyšetrení. "Takto môže vyzerať rakovina," konštatovala a bolo vidieť, že vo videu plákala od strachu, keď mala hlavu upevnenú v maske. "Môj strach je evidentný. Som extrémny klaustrofobik a v mojom živote sa toho odohralo naozaj veľa...," priznala Doherty, ktorá sa inak snaží tváriť hrdinsky. Zatiaľ prognózy poráža, ostáva veriť, že jej osud dopraje na tomto svete čo najdlhší čas. Ako kedysi poznamenala: "Náš život sa nekončí v okamihu, keď dostaneme túto diagnózu. Stále máme čo robiť." 

Pre ženu

Najčítanejšie