Jasno
13°
Bratislava
Edita
26.9.2022
Zomrela hviezda seriálu Beverly Hills 902 10! Jeho postavu milovali všetci!
Zdielať na
Showbiznis

Zomrela hviezda seriálu Beverly Hills 902 10! Jeho postavu milovali všetci!

Archívne video

Ikonický seriál z 90. rokov, ktorý takpovediac formoval celú generáciu, prišiel o ďalšiu hviezdu. Po obrovskom šoku, ktorý fanúšikov tejto tínedžerskej telenovely zasiahol v roku 2019, keď rakovine podľahol Luke Perry, teda Dylan McKay, odišiel na večnosť vždy dobre naladený Nat z Peach Pitu, herec Joe E. Tata.

​Herca preslávila jednoznačne úloha sympatického majiteľa fast foodu, ktorý bol vždy po ruke hlavným postavám, keď ich trápil akýkoľvek problém. Síce sa zjavil aj v pár filmoch, no skutočne veľkej úlohy sa nedočkal. Napriek tomu mal Joe E. Tata milióny fanúšikov po celom svete. 

Tata zomrel 25. augusta vo veku 85 rokov, pričom od roku 2014 trpel Alzheimerovou chorobou. Čo bolo konkrétne príčinou jeho úmrtia známe nie je.

Pripomeňte si herca v jednej z jeho mnohých scén v seriáli, s Brandonom Walshom, teda Jasonom Priestleym po boku:

Hold kolegovi vzdal Ian Ziering, seriálový Steve Sanders, ktorý na Instagrame zverejnil obsiahly príspevok. Spomenul v ňom aj ďalšiu herečku zo seriálu Beverly Hills 902 10, ktorá odišla na večnosť len minulý týždeň, ešte pred ňou zomrel aj jedna zo scenáristiek. "Za posledných pár mesiacov sme stratili Jessicu Klein, jednu z najplodnejších scenáristiek a producentiek seriálu '90210', Denise Douse, ktorá hrala pani Teasleyovú, a teraz musím s veľkým smútkom povedať, že Joe E. Tata zomrel," napísal Ian k fotografii Joea ako Nata.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ian Ziering (@ianziering)

"Bol to jeden z najšťastnejších ľudí, s akými som kedy pracoval, bol rovnako štedrý vo svojej múdrosti ako vo svojej láskavosti. Príbehy z minulosti, o ktoré sa s nami delil, neuveriteľné zážitky zo zábavného priemyslu, ktorých bol súčasťou, nás všetkých zaujali. Možno bol len v pozadí mnohých scén, ale bol vedúcou silou, najmä pre nás chalanov, ako si vážiť dar, ktorým bol seriál 90210. Môj úsmev dnes pohasína, ale vyhrievanie sa v milých spomienkach ho presúva z mojich očí do môjho srdca, kde bude navždy," napísal Ian Zierieng veľmi peknú poctu zosnulému kolegovi. O necelé tri týždne, 13. septembra, by oslávil 86. narodeniny.

Súvisiace články

Najčítanejšie