Skoro jasno
20°
Bratislava
Oskar
8.8.2022
To ako?! Slávna návrhárka oslávila 73. narodeniny, no vyzerá ako TÍNEDŽERKA!
Zdielať na
Showbiznis

To ako?! Slávna návrhárka oslávila 73. narodeniny, no vyzerá ako TÍNEDŽERKA!

Zdroj: Instagram/VW

Slávna módna dizajnérka čínskeho pôvodu, ktorá sa ale narodila vplyvným rodičom v New Yorku, Vera Wang, nedávno oslávila 73 rokov. Od detstva sa venovala krasokorčuľovaniu a neskôr navrhovala kostýmy pre krasokorčuliarov. Preslávila sa ale najmä svojimi modelmi svadobných šiat, ktoré sa objavili aj vo filme Sex v meste a jej model si vybrala nejedna svetová celebrita na svoj veľký deň. Ku kolekciám svadobných šiat postupne pridávala aj vône, šperky, okuliare, topánky a bytové doplnky. Nedávno navrhla aj štýlovú fľašu na prosecco, ktorá bola určená najmä na oslavy narodenín. A hneď ju predstavila práve na tej svojej.

​Okrem prípitku so šumivým proseccom z dizajnovej striebornej fľaše sa mohli hostia pohostiť nádhernou poschodovou tortou taktiež v striebornom tóne, obtočenou ružami. Vera mala na sebe oblečené hodvábne ružovkasté šaty s prestrihom, vďaka ktorému bolo vidieť jej tenké nohy, až na hrane zdravej štíhlosti. V rozpustených dlhých vlasoch nafarbených na ružovo mala trblietavú tiaru. Na svoj vek rozhodne na fotografiách z narodením nevyzerala, hoci ťažko povedať, koľko zavážili filtre. Ona sama považuje vek iba za číslo a na svojom príklade dokazuje, že aj seniorka môže vyzerať hoci aj na tridsať. Aj keď bola už raz aj vydatá, vlastné deti nemá, iba dve adoptované. 

Vera Wang je živým dôkazom, že vek možno považovať len za číslo, niečo, čo je jednoducho vytlačené na  identifikačných dokumentoch a nemá nič spoločné s tým, ako sa človek cíti či ako vyzerá, alebo, čo je najdôležitejšie, akú má hodnotu. V rozhovore pre BBC 100 Women sa módna návrhárka vlani vyjadrila k jej fotografiám, ktoré sa stali virálnymi práve pre jej neuveriteľne mladistvý vzhľad.  Ako povedala Vera Wang, komentáre, ktoré jej boli adresované, boli veľmi lichotivé, pričom bola prekvapená skutočnosťou, že tieto jej fotografie obleteli svet.

Vera si na narodeninovej párty dopriala poriadnu karaoke zábavu:

Zároveň ale upozornila na problematiku ageizmu, teda vylučovania zo spoločnosti na základe veku. "V móde som od 19-tich, za kamerami, nie vpredu. Nemyslím na mladosť. Možno preto, že každý deň pracujem s najkrajšími ženami sveta. A preto ich vnímam skôr ako svoje múzy a to môže byť produktívny spôsob, ako zvládnuť moje dozrievanie," povedala Vera Wang. "Práca je čarovný elixír,“ dodala a zdôraznila, že medzi jej „tajomstvá“ patrí dobrý spánok a tiež každý večer kokteil s vodkou."Vyvíjate sa každý deň svojho života. Musíte sa snažiť a pokračovať v raste tak či onak. Preto mi príde ageizmus taký staromódny," poznamenala okrem iného módna návrhárka. Pre americkú verziu časopisu Harper's Bazaar sa dala nedávno vyfotiť v elegantných čiernych plavkách značky Eres pri bazéne svojho nového luxusného domu v Beverly Hills a vyzerá tam naozaj neuveriteľne mlado. Na druhej strane, je v tom iste do značnej miery aj jej pôvod, keď už nejedna Aziatka ohúrila mladistvým vzhľadom aj vo vysokom veku. Vera patrí medzi tie šťastné.

Vera Wang oslávila 73. narodeniny skutočne vo veľkom štýle:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Vera Wang (@verawang)

Súvisiace články

Najčítanejšie