Odmena za prekvapenie? Jasmina má na zápästí 30 tisícové hodinky a k tomu TENTO prísľub od Rytmusa!

Odmena za prekvapenie? Jasmina má na zápästí 30 tisícové hodinky a k tomu TENTO prísľub od Rytmusa!

Archívna reportáž
embed kód
Patrik a Jasmina Vrbovskí si aktuálne užívajú výlet v hlavnom meste Španielska. Nápad odletieť do Madridu vzišiel z Jasmininej hlavy a nešlo len o poznávanie krásy metropoly. Moderátorka talentovej šou ČSMT opäť raz dokázala, ako veľmi svojho Patrika miluje a pripravila mu fantastické prekvapenie.

Manželia Vrbovskí si vyrazili do Madridu bez synčeka Sanela a ako je zjavné podľa toho, čo zažili, skutočne to bola lepšia voľba. Zrejme len ťažko by totiž vydržal dve hodiny spôsobne sedieť na koncerte, čo bol skutočný dôvod, prečo Jasmina svojho milovaného manžela vytiahla na nečakaný výlet.

Ako sa Rytmus pochválil na Instagrame, Jasmina ho do Španielska vzala na koncert speváka menom Pitingo. "Je to Španiel rómskeho pôvodu, ktorý formoval flamenco," prezradil o svojom obľúbencovi raper.

Nič nie je pre Patrika dôležitejšie, ako jeho rodina:

​Okrem koncertu si užívali aj krásne slnečné počasie a španielske špeciality, jednoducho dokonalá romantika. "Manželka mi včera prichystala silný hudobný zážitok spojený s výletom. Pointa bola v tom, že som o tom nevedel. Dohodli sme sa, že sa budeme prekvapovať vikendovými vyletami po europských mestách. Teraz som na rade ja," dal verejný prísľub svojej manželke Rytmus.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

To ale nie je všetko. Okrem toho v instastories zamieril objektív fotoaparátu na zápästie svojej milovanej. A tam sa blýskali zlaté Rolexky. Luxusný kúsok z 18-karátového zlata, s ciferníkom z diamantov stojí zhruba 29 tisíc eur, čo z nich tým pádom robí hodinky hodné bodyguarda. O to sa nepochybne rád postará Patrik, ktorý je do Jasminy zaľúbený po uši, čo z fotky zo španielskeho kráľovského divadla priam srší. Už len si počkať, aké prekvapenie pre ňu najbližšie pripraví on.

Rytmus sa pochválil, čo nosí jeho manželka na zápästí:

Zdroj: Instagram/RK

Zdroj: Instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

20:35 Nemocnica
21:40 Na hrane
22:30 Sedem
20:30 Indiana Jones a chrám skazy
23:00 Vojak 3
01:00 Profesionáli III.
20:10 Myšlienky vraha VIII.
21:00 Vtierka Castle
21:55 Vtierka Castle
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
20:15 Kuře s ušima
22:25 Ve jménu ďábla
00:00 Domino