Svoje poslanie už našla, ale skúsila aj neobvyklú prácu! Finalistka Miss Slovensko s číslom 4, Sylvia Šulíková

Svoje poslanie už našla, ale skúsila aj neobvyklú prácu! Finalistka Miss Slovensko s číslom 4, Sylvia Šulíková

Už o necelé dva týždne spozná Slovensko svoju novú kráľovnú krásy. Korunka sa v tejto prestížnej súťaži položí na hlavu víťazky už po 26-krát. O titul Miss Slovensko sa uchádza s číslom 4 Sylvia Šulíková.

Účasť vo finále súťaže Miss Slovensko je pre všetky prihlásené nepochybne splneným snom. Iste to podobne cíti aj 24-ročná Bratislavčanka Sylvia Šulíková.

Nádejná Miss prezradila, že je už tri roky teta pre svojho synovčeka, ktorého priviedla na svet jej o sedem rokov staršia sestra Barbora. Sylvia sa zatiaľ musí uspokojiť len so zvieracím "bábätkom", v podobe maličkej, len pármesačnej čivavy, ktorá doplnila ich rodinu.

​Hoci je Šulíková ešte veľmi mladá, už teraz má jasno v tom, čo je jej vášeň a zároveň životné poslanie. "Otvorila som si minulý rok vlastný kozmetický salón, malé štúdio, kde riešim rôzne problémy s pleťou a venujem sa aj mejkapu a vizáži, aj špeciálnym efektom," objasnila Sylvia svoje záľuby a prácu zároveň.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Sylvia Sulikova (@sylviasulik)

Ešte predtým, ako začala podnikať, sa Šulíková venovala osem rokov modelingu, no vyskúšala si aj prácu v turistickom ruchu na krásnej Malorke. "Bola som plážistka - mala som na starosť chod pláže, rezervácie a celkovo starostlivosť o klientov," opísala skutočne neobvyklú profesiu. No počas finále sa pokúsi zaujať niečím úplne iným - Sylvia Šulíková sľubuje super tanečné číslo.

Zdroj: TVJOJ/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

08:35 Bez servítky
09:50 Policajti v akcii
10:55 Policajti v akcii
09:00 Poklady z blšáku VII.
09:30 Blázni do zrubov II.
10:30 Zlato v garáži II.
08:55 ZOO
10:20 ZOO
11:45 Nákupné maniačky
09:20 Kid Lucky
09:35 Rozprávanie o víle Amálke
09:45 Chrumka a Čipsík I.
07:50 Z ulice na green
09:35 Kdybych měl křídla
11:15 Sedmilhář