TOTO nikto netušil! Soňa Skoncová prezradila smutné detaily zo svojho života!

TOTO nikto netušil! Soňa Skoncová prezradila smutné detaily zo svojho života!

Archívna reportáž
embed kód
Jojkárka Soňa Skoncová (34) patrí nepochybne medzi najkrajšie tváre slovenského šoubiznisu. Krása ale nie je rozhodne jediná devíza tejto Bojničanky. Soňa je aj úspešná podnikateľka, svetaznalá modelka a tri mesiace už aj milujúca mama. No ako aktuálne priznala, za úspech a životný postoj vďačí za to paradoxne ťažkým životným skúškam.

Pri pohľade na večne pozitívne naladenú moderátorku jojkárskej šoubizovej relácie Top Star, Soňu Skoncovú, by asi nikomu nenapadlo skúmať, či si v detstve neprešla nejakými ťažkými skúškami, či nebodaj z toho plynúcimi traumami. A predsa. Dokonca bola obeťou šikany.

Len ťažko si vie niekto predstaviť, za čo asi tak mohli krásnu Soňu v škole šikanovať, no priznala, že aj to zažila na vlastnej koži. "Keby sa osemročnej Soni Skoncovej neposmievali deti v škole, nevytvorila by si obranný systém, ktorý ju dodnes chráni pred toxickými myšlienkami," napísala Soňa s pridaním chvályhodného transformovania negatívnej schopnosti vo vlastný prospech.

Soňa si materstvo veľmi užíva a raduje sa z každej minúty:

​No tým svoj príbeh len začala, ďalšia smutná skúsenosť bola ešte výraznejším štartovacím bodom. "Keby otec neodišiel, nevybrala by sa ako násťročná do modelingu zarábať peniaze, aby jej rodina mala z čoho žiť. To by znamenalo, že by sa nenaučila jazyk, neprecestovala by celý svet a nestretla množstvo inšpiratívnych a tvorivých ľudí, ktorí sú dnes jej priateľmi. Ani by sa nenaučila odpúšťať, za čo je dnes otcovi vďačná," píše o sebe moderátorka v treťej osobe a mohla by týmto prístupom inšpirovať aj ďalších s touto, žiaľ, pomerne častou skúsenosťou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova)

"Keby Soňa s Robom nezažili lásku na diaľku, nepochopili by, že najcennejším darom je spoločne strávený čas. Neprinútili by sa žiť v prítomnosti, nemyslieť na osamelé časy minulé či budúce," pridala aj čosi z 19 rokov trvajúceho vzťahu s jej snúbencom a otcom malého Robka. Priznala, že dokonca aj modeling jej priniesol trpké skúsenosti, ktoré ovplyvnili jej zdravie, no o to viac si váži svoje telo. "Prihováram sa všetkým tým, ktorí práve zažívate neľahké okamihy. Všetko, čo v mojom živote vyzerá na prvý pohľad ako negatívne - chvíle, keď som ronila potoky sĺz a srdce mi išlo puknúť od bolesti, sú v konečnom dôsledku okamihy, ktoré ma zocelili, vyliečili a nasmerovali na lepšiu cestu. Keď ma dnes postretnú náročné chvíle prajem si, pokoru, aby som prijala veci, ktoré nemôžem zmeniť, odvahu zmeniť to, čo môžem a múdrosť rozpoznať medzi nimi rozdiel," ukončila Soňa svoj silný príspevok priam kazateľsky. Aj toto je dôkaz, že skutočne každý človek má za sebou príbeh, o ktorom iní nemajú ani tušenie, no môže mnohé vysvetľovať. Aj preto súdiť iných je vždy poriadna strela mimo.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

09:50 Policajti v akcii
10:55 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
09:30 Blázni do zrubov II.
10:30 Zlato v garáži II.
11:05 Pošli ďalej
10:20 ZOO
11:45 Nákupné maniačky
13:05 Skutočné príbehy
10:20 Požiarnik Sam IX.
10:30 Okido I.
10:45 Pat a Mat
09:35 Kdybych měl křídla
11:15 Sedmilhář
12:55 Kluci na povel