Vidno až do žalúdka! Dcéra Madonny šokovala pohľadom na rozkročené pozadie!

Vidno až do žalúdka! Dcéra Madonny šokovala pohľadom na rozkročené pozadie!

Archívna reportáž
embed kód
Väčšej provokatérky v šoubiznise nebolo, keď sa Madonna dostala na výslnie. Jej spev kritici extra nechválili, bolo treba zaujať niečím iným - a čo už je jednoduchšie, ako dráždiť nahotou. Dnes už 62-ročná speváčka sa nedbala ukazovať komplet odhalená, no nielen to - provokovala klipoch aj na koncertoch, napokon, jeden z jej albumov sa aj volal Erotica. No môže byť hrdá, jej dcéra ide zjavne v maminých šľapajách.

Lourdes Leon, 24-ročná prvorodená dcéra Madonny, zatiaľ veľa talentu neukázala a nie je ani známe, či vôbec pracuje. Ak aj nie, iste si nemusí lámať hlavu nad živobytím - jej mama patrí medzi najbohatšie a najslávnejšie hviezdy a "zahojila" rodinu na niekoľko generácií. No okrem extrémnej podoby na mamu v jej mladých rokoch, spája tieto dve ženy zjavne aj exhibicionizmus.

Madonna má dcéru Lourdes s fitness trénerom kubánskeho pôvodu, Carlosom Leonom. Človek sa na prvý pohľad nevie rozhodnúť, či je Lola, ako ju volajú, celý otec, alebo skôr mama. Stačí si ale pozrieť Madonnine fotky z 80. rokov a je to jasné. 

​Lolu spája s mamou ešte aj chlpaté podpazušie, no kým v 80. rokoch to bolo normálne, teraz tým vzbudzuje mimoriadnu pozornosť. No to je nič oproti tomu, aký pohľad do tmy ponúkla Lourdes aktuálne na svojom Instagrame. Kým fotky z magazínu Vanity Fair, ktorými sa pochválila pred necelým mesiacom vyrazili dych jej krásou v dokonalej úprave, vulgárne fotky spred pár dní z akejsi motelovej izby sú úplne iná káva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa LOLA (@lourdesleon)

Lourdes má na sebe zvláštne šaty z akýchsi fialových lamiet, ktoré sú navyše vzadu celkom otvorené. Kým na jednom zábere Lola len znudene leží na posteli, na druhej fotke kľačí pri posteli s kolenami ďaleko od seba a odhalenou zadnicou. Na prvý pohľad sa zdá, že je nahá, z intímnych partií vidno len tmu. Na druhý pohľad už sú zjavné aj červené "tangáče", nič to ale nemení na tom, že fanúšikovia sú vo vytržení. K tomu na chrbte tetovanie schodiska do neba a odkaz je jasný. Rovnako, ako je jasné, koho dcéra to je, čo sa nedá povedať o Lolinom bratovi Roccovi, ktorý nielenže neznáša publicitu, ale rozhodol sa aj žiť so svojím otcom, režisérom Guyom Richiem.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

10:20 Naši II.
11:10 Dvojičky
12:00 Víchor
10:25 Na chalupe
11:45 Nové bývanie
13:10 Tajné životy boháčov IV.
09:40 Spravodlivosť v krvi XI.
10:50 Spravodlivosť v krvi XI.
12:15 Nový život
10:15 Labková patrola II.
10:45 Pat a Mat
10:55 Zabi nudu! II.
09:35 Dešťová víla
11:25 Láska bez bariér
13:25 Zlomené srdce