Paris a Britney vynašli selfie! TOTO má byť dôkaz!

Paris a Britney vynašli selfie! TOTO má byť dôkaz!

Archívna reportáž
embed kód
Možností, ako sa zviditeľniť, je bezpočet. Niekedy stačí skutočne málo, aby sa o človeku dozvedel celý svet, nie vždy pritom ide práve o lichotivé rekordy či prvenstvá. To, ktoré si snaží pripísať miliardárska dedička, je však výrazne diskutabilné. Minimálne preto, že sa to v podstate nedá dokázať.

S premenou mobilných telefónov na zariadenia schopné viacerých funkcií, vrátane fotografovania, sa objavila nová éra. Namieriť na seba objektív a spraviť sám sebe fotku je už vyslovene fenomén, ktorý, žiaľ, stál nejedného človeka aj život pri snahe zachytiť svoju podobizeň napríklad na útese. Influenceri na sociálnych sieťach by bez "selfíčiek" ani nemohli existovať. 

No škandálnej 39-ročnej celebritke z miliardárskej rodiny hoteliérov nestačí zasypávať svoj profil na sociálnej sieti "svojkami", ako sa voľne prekladá selfie do slovenčiny. Paris Hilton tvrdí, že je to práve ona, spoločne s o rok mladšou Britney Spears, ktoré si ako prvé spravili tento typ fotky. 

Britney už 12 rokov nežije tak idylický život, ako Paris:

​Táto údajne prvá zverejnená selfie vznikla pred 14 rokmi. Paris ju teraz pripomenula svetu aj s neskromným om hashtag označujúcim tieto dve blondínky "legendy". Najmä Britney pôsobí na fotke ako dievčatko. Vtedy ešte netušila, ako sa už o rok nato sa po jej nervovom zrútení jej život navždy zmení nie práve najšťastnejším smerom.

To, žeby práve selfie s Paris bola prvá na svete je takmer s úplnou istotou nezmysel, ľudia sa sami fotili aj predtým, ako vôbec jestvovali mobilné telefóny. No isté je, že život bez svojprávnosti nie je nič príjemné a Paris Hilton sa už viackrát postavila na stranu svojej kamarátky. V lete vraj boli spolu na večeri. "Tak veľmi ju ľúbim. Je to také zlatíčko, je tak nevinná a milá. Bavili sme sa o všeličom, o hudbe, móde, zábave. Nikdy jej nechcem spôsobiť nepríjemné pocity, takže s ňou o opatrovníctve jej otca nikdy nehovorím," povedala Paris. No pred časom dala hashtagom #freebritney, teda #oslobodtebritney, jednoznačne najavo, že stojí na strane jej boja o oslobodenie sa spod otcovej moci.

Zdroj: twitter/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

09:55 PRÁZDNINY I.
10:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:00 Thor
10:15 Nové bývanie
11:20 Nové bývanie
12:40 Pomsta rytiera
09:30 Skutočné príbehy
11:15 Áno, šéfe! USA VII.
12:15 Áno, šéfe! USA VII.
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido II.
09:15 Továrna na sny
11:35 Až vyjde měsíc
13:15 Zlatokopka