Vyčerpaná Bohdalová: Už aby bol koniec!

Vyčerpaná Bohdalová: Už aby bol koniec!

Archívna reportáž
embed kód
Patrí nepochybne medzi najväčšie legendy československého filmu. Jej hlas poznajú vďaka večerníčkovým rozprávkam už najmenšie deti, rovnako tie dnešné, ako aj tie, ktoré majú už pomaly dôchodkový vek. Jiřina Bohdalová je stále aktívna, no nie je to jednoduché.

Keď niekto strávi celý život striedavo pred kamerami a na divadelných doskách, nedokáže svoje remeslo opustiť do smrti. Lepšie povedané, kým vládze.

To je aj prípad 88-ročnej Jiřiny Bohdalovej. Napriek pokročilému veku sa udržuje stále v skvelej forme fyzicky, aj mentálne.

Pred pár týždňami odpremiérovala Jiřina hru po boku s Milanom Kňažkom:

Niekedy ale kývne na projekt, ktorý sa napokon ukáže ako nie celkom ideálny, píše portál Blesk.cz. Aktuálne sa nechala Jiřina presvedčiť na nakrúcanie istej zábavnej relácie. Netušila ale, ako sa to skomplikuje. Pôvodne totiž mala nakrúcať u nás, napokon sa šou presunula do Budapešti. "Prijala som to pôvodne s tým, že to bude v Bratislave. Tú trasu dobre poznám aj autom, no Budapešť je podstatne ďalej, a to je unavujúce," posťažovala sa herečka.

To je z Prahy to je skutočne poriadna štreka, hriať ju ale môže zhruba 14 tisícový honorár, ktorý za nakrúcanie skasíruje. "Je to skutočne strašne únavné. Budem rada, keď sa to skončí a bude už marec, budem na chalupe. Nič som už nevzala, budem odpočívať," nevie sa dočkať Bohdalová.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:20 Súdna sieň
11:20 Dr. Dokonalý
09:45 Simpsonovci V.
10:15 Najlepšie svetové videá V.
11:40 Áno, šéfe! USA IV.
09:15 Nákupné maniačky
10:45 HESLO
11:50 Vražedné Miami II.
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
08:15 Scorpions Forever
10:05 Dobrou noc a hodně štěstí
11:45 Barva pleti