Prvá FOTO Meghan po úteku do Kanady! Výraz tváre hovorí za všetko

Prvá FOTO Meghan po úteku do Kanady! Výraz tváre hovorí za všetko

Archívna reportáž
embed kód
Manželka princa Harryho je v Kanade, zatiaľ čo vojvoda sa dusí vo vlastnej šťave v Londýne. Pár sa rozhodol, že bude striedavo žiť v Británii a za oceánom. Na verejnosť sa dostala prvá fotka Meghan. Výraz jej tváre hovorí za všetko.

Meghan opustila krátko pred desiatou hodinou dopoludnia kaštieľ na pobreží Vancouverovho ostrova a prišla na letisko Victoria Harbour Airport.

Ako vidieť na fotke, zdá sa, že je šťastná a uvoľnená a dokonca sa zasmiala so svojím bezpečnostným tímom, ktorý ju sprevádzal. 

View this post on Instagram

Earlier today, Meghan visited the Downtown Eastside Women’s Centre. To return to mainland Canada, Meghan flew on a sea plane from Vancouver Island 🇨🇦 • • Coat: @barbour “Epler” coat Jumper: @therow seen on “Suits” Boots: @lechameau1927 Women’s Le Chameau Jameson Quilted boots Bag: @cuyana Classic Leather Tote • • • • #harryandmeghan #royalbaby #royalwedding2018 #britishroyals #duchessmeghan #meghanandharry #meghanmarkle #princeharry #l4l #f4f #babysussex #dukeandduchessofsussex #duchessofsussex #dukeofsussex #royalfamily #royals #london #fashion #princewilliam #katemiddleton #youngroyals #dukeofcambridge #duchessofcambridge #princegeorge #queenelizabeth #archieharrisonmountbattenwindsor

A post shared by The Duke And Duchess Of Sussex (@thehouseofsussex) on

Centrum, ktoré navštívila, zverejnilo na svojom Facebooku fotografiu, na ktorej je Meghan obkolesená ôsmimi ženami.

"Pozrite, kto si s nami dnes dal čaj! Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan Markle nás dnes navštívila, aby s nami prediskutovala otázky týkajúce sa žien v komunite," napísali k fotografii.

FOTO TU.

"Pýtala sa nás, čo by ženy potrebovali z hľadiska podpory. Bolo to pekné stretnutie," uviedol zamestnanec, ktorý bol zo vzácnej, ešte stále kráľovskej návštevy, milo prekvapený.

​Ide o prvé verejné vystúpenie manželky princa Harryho po tom, ako spoločne oznámili osamostatnenie sa od kráľovskej rodiny.

Zdroj: CBC.ca, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:45 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
08:35 Simpsonovci II.
05:55 Hoď svišťom
06:45 POLICAJTI V AKCII
07:55 POLICAJTI V AKCII
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:25 Bohové Egypta
08:40 Dívka z divočiny
10:15 I pro lásku se zabíjí