Prvá FOTO Meghan po úteku do Kanady! Výraz tváre hovorí za všetko

Prvá FOTO Meghan po úteku do Kanady! Výraz tváre hovorí za všetko

Archívna reportáž
embed kód
Manželka princa Harryho je v Kanade, zatiaľ čo vojvoda sa dusí vo vlastnej šťave v Londýne. Pár sa rozhodol, že bude striedavo žiť v Británii a za oceánom. Na verejnosť sa dostala prvá fotka Meghan. Výraz jej tváre hovorí za všetko.

Meghan opustila krátko pred desiatou hodinou dopoludnia kaštieľ na pobreží Vancouverovho ostrova a prišla na letisko Victoria Harbour Airport.

Ako vidieť na fotke, zdá sa, že je šťastná a uvoľnená a dokonca sa zasmiala so svojím bezpečnostným tímom, ktorý ju sprevádzal. 

View this post on Instagram

Earlier today, Meghan visited the Downtown Eastside Women’s Centre. To return to mainland Canada, Meghan flew on a sea plane from Vancouver Island 🇨🇦 • • Coat: @barbour “Epler” coat Jumper: @therow seen on “Suits” Boots: @lechameau1927 Women’s Le Chameau Jameson Quilted boots Bag: @cuyana Classic Leather Tote • • • • #harryandmeghan #royalbaby #royalwedding2018 #britishroyals #duchessmeghan #meghanandharry #meghanmarkle #princeharry #l4l #f4f #babysussex #dukeandduchessofsussex #duchessofsussex #dukeofsussex #royalfamily #royals #london #fashion #princewilliam #katemiddleton #youngroyals #dukeofcambridge #duchessofcambridge #princegeorge #queenelizabeth #archieharrisonmountbattenwindsor

A post shared by The Duke And Duchess Of Sussex (@thehouseofsussex) on

Centrum, ktoré navštívila, zverejnilo na svojom Facebooku fotografiu, na ktorej je Meghan obkolesená ôsmimi ženami.

"Pozrite, kto si s nami dnes dal čaj! Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan Markle nás dnes navštívila, aby s nami prediskutovala otázky týkajúce sa žien v komunite," napísali k fotografii.

FOTO TU.

"Pýtala sa nás, čo by ženy potrebovali z hľadiska podpory. Bolo to pekné stretnutie," uviedol zamestnanec, ktorý bol zo vzácnej, ešte stále kráľovskej návštevy, milo prekvapený.

​Ide o prvé verejné vystúpenie manželky princa Harryho po tom, ako spoločne oznámili osamostatnenie sa od kráľovskej rodiny.

Zdroj: CBC.ca, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:50 Kosti V.
18:45 Kosti V.
19:45 Profesionáli
17:55 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov II.
20:10 Doktori III.
17:55 Arthur a Minimojovia
18:25 Labková patrola I.
18:50 SpongeBob v nohaviciach VIII.
16:50 Poslední čas na lásku
18:30 Paříž počká
20:15 Mia a bílý lev