Nicki Minaj šokovala svojím rozhodnutím! Prečo to chce urobiť?!

Nicki Minaj šokovala svojím rozhodnutím! Prečo to chce urobiť?!

Raperka Nicki Minaj šokovala svojich fanúšikov. V piatok na sociálnych sieťach oznámila, že končí! Chce sa venovať rodine.

Výstredná, kontroverzná a nevyspytateľná - takto poznajú Nicki Minaj milióny fanúšikov. Nepríjemne si jej "nevyspytateľnosť" zažili na vlastnej koži aj slovenskí fanúšikovia, keď sa na koncert u nás v podstate vykašľala.

Jeden z prelomových klipov speváčky:

Ani tentoraz nezostala svojej povesti nič dlžná a tajomným spôsobom pustila do sveta šokujúcu správu. "Rozhodla som sa odísť a venovať sa rodine. Viem, že ste šťastní. Udržiavajte môj odkaz naveky," napísala na sociálnu sieť. Po pár hodinách ale oznam zmazala, čím ešte viac fanúšikov zmiatla.

Zdroj: Twitter

Z vyjadrenia navyše nebolo je jasné, či raperka definitívne končí s kariérou, alebo si chce od hudby iba oddýchnuť. Jej priaznivci netušia, či náhodou nečaká bábätko. Nicki Minaj sa totiž doteraz nevyjadrila ani ku svojej údajnej svadbe. Ešte v júni uviedla, že si chce zobrať svojho priateľa a v auguste už mala zmenené meno na Twitteri. 

Nicki Minaj a jej vyvolený sa radi fotia a zverejňujú:

Speváčka prerazila na hudobnej scéne pred 10 rokmi albumom Ping Friday. Získala si mnoho priaznivcov, aj napriek svojim hádkam s inými spevákmi, nečakane zrušeným koncertom a výstrednému správaniu. Pred tromi rokmi ju zaradili medzi 100 najvplyvnejších ľudí na svete.

Zdroj: TVJOJ/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

14:40 Pravá blondínka
16:45 Začarovaní
19:00 Krimi
14:50 12 podmienok dedičstva
17:15 Áno, šéfe! USA IV.
18:10 Áno, šéfe! USA IV.
16:00 ZÁCHRANÁRI
16:55 Ako som prežil
18:00 Vraždy v Brokenwoode V.
16:00 Ocko hrdina
16:10 Ovečka Shaun I.
16:20 Máša a medveď III.
15:45 Diana
17:45 Valerian a město tisíce planet
20:15 Plán útěku