PREČO si nezamakala skôr, než si sa stala mamou?! Jasmina vracia úder

PREČO si nezamakala skôr, než si sa stala mamou?! Jasmina vracia úder

Archívna reportáž
embed kód
Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská sa čo nevidieť stane matkou malého Sanela. Na sociálnych sieťach jej síce mnohí prajú, ale občas sa musí vysporiadať s nepríjemnou kritikou. Na tú však reaguje po svojom.

"Chcem, aby tu každý videl môj skutočný život, radosti z maličkostí, nedokonalosti či dokonalosti. Nehľadajte každodenné posty o biostrave, o tom, ako zachrániť planétu, zvieratká...Rozdiel medzi mnou a Vami nie je žiadny. Sme ľudia, všetci seberovní," napísala Jasmina.

Aké si to urobíš, také to máš...

Jej post sa stretol s mnohými pozitívnymi ohlasmi, AVŠAK..."Všetko, čo píšeš, je milé a pekné, ibaže niekedy trochu smutné. Prezentuješ telefón, detské veci, kozmetiku, oblečenie, hrnce a za reklamu to dostaneš zadarmo, prípadne pekne zaplatené," uviedla jedna z komentujúcich.

​Jasmina na to nereagovala, kým neprišiel drsnejší komentár. 

"A čo tie, ktorým muž donesie výplatu 700 eur a žena doma na materskej nedostáva skoro nič? Tie môžu iba slintať a smutne listovať tvoj profil," píše istá Katarína.

​To budúcu mamičku dostalo do vývrtky. "Jediné, čo je na tom smutné, je tvoj postoj. Prečo si na sebe a svojom živote nezamakala predtým, že si si urobila dieťa? Iste, teraz príde milión výhovoriek, že nie každý má také možnosti, ale ruku na srdce, vážne nie?" reagovala.

Pozrite si KLIP o Sanelovi, ktorý čo nevidieť príde na svet:

Zdroj: Blesk, Instagram, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:20 Najkrajšie bývanie II.
06:05 NA CHALUPE
06:40 Pod povrchom
05:40 Dr. Dokonalý
06:25 TIPOS INFO
06:30 Hoď svišťom
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ XV. - XVIII.
06:10 Za zavřenými dveřmi
07:55 Za hranici
09:50 Rodinná loupež