Tehotná Jasmina vošla do klietky k tigrovi! Šokuje vás to? Má pre vás TENTO odkaz

Tehotná Jasmina vošla do klietky k tigrovi! Šokuje vás to? Má pre vás TENTO odkaz

Archívna reportáž
embed kód
Tehotná Jasmina Alagič si užíva druhý trimester tehotenstva, ktorý je obvykle najpríjemnejší. Ženy sú plné sily, bruško ich ešte neobmedzuje, nevoľnosti sú už preč. Žiariaca Rytmusova snúbenica zjavne nemá problémy a tak si trúfa robiť veci, na ktoré by sa možno niektorí neodvážili vôbec.

Slnečný víkend strávili zaľúbenci v Oáze sibírskeho tigra neďaleko Senca. Ako Jasmina napísala na svojom Instagrame, má rada všetky mačky - malé, stredné aj veľké. Tiger sibírsky je poriadna "mačička" a dokáže človeka zabiť pomerne bez problémov. Aj tak si však Jasmina, aj nastávajúci otecko Rytmus, trúfli k jednému sa priblížiť a pohladkať ho.

Jasmina predpovedala, že mnohým ľuďom sa možno bude zdať byť jej konanie ľahkovážne a tak im preventívne napísala jasnú správu: "Viem, že nič nie je na 100% a už obzvlášť nie pri týchto zvieratách, ale 100% istotu máte vôbec dnes pri niečom? Ja som išla k mláďatku, ktoré chovatelia dobre poznajú, vedia, ako ho zabaviť, atď atď, aby mu nič z toho nebolo nepríjemné, prípadne ho to nerozrušilo".

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes sme boli pozrieť oázu sibirkseho tigra @oaza_sibirskeho_tigra_official pretože ja milujem mačky, veľké, malé stredné všetky! Pán nám vysvetľoval ako to u nich chodi, že sú tam tigriky od narodenia ako sa on ne starajú atď atď... Priznám sa ze nerozumiem presne ako to tam funguje ale čo som videla a co bolo v tu chvíli pre mňa úplne fascinujúce bola ta láska a vášeň k týmto zvieratám ktorá tu určite nechýba. A áno viem ze to príde.. Taaakze komentáre typu ako mohla tehotná vliezt k tigrovi ktorý pre pána jana je v klietke iduu za 3... .2......? PS každú každého ptemotivovaneho človeka ktorý sa má bude snažiť akokoľvek hanit ako človeka alebo budúcu mamu dávam preč zo svojho profilu. Viem ze nič není na 100% a už obzvlášť nie pri týchto zvieratách ale 100% istotu mate vôbec dnes pri niečom? Ja som išla k mladatku ktoré svoji chovatelia dobre poznajú vedia ako ho zabaviť atď atď aby mu nič z toho nebolo nepríjemné pripadne ho to nerozrusilo. A prečo takých ľudí blokujem? Pretože mi za prvé príde neuveriteľné drzé podľa fotky niečo takéto hodnotiť, pretože už konečne sa chcem zbaviť takýchto zastaralých uzkoprsich názorov ako napr keď mi múdre matky hovorili ze som nezodpovedá lebo som si bola zacvičiť ?‍♀️ a pretože sa chcem udržať v pokojnom krásnom režime aký mám bez dvihania tlaku cudzími ludmi✌️

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic),

A pridala aj ostré varovanie - ako by ju predsa len niekto chcel za jej správanie haniť, rovno ho zo svojho profilu vymaže.

​Zahanbiť sa nenechal ani Rytmus a tiež si krásnu mačkovitú šelmu pohladkal. Trúfol si dokonca aj na dospelých jedincov, keď im zdanlivo niečo dával cez mreže rovno do papule.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:15 Byť zdravý je výhra
19:00 Simpsonovci XXX.
19:30 Profesionáli II.
20:30 Bournovo ultimátum
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha VII.
20:55 Kosti
19:00 Kid Lucky
19:15 Garfield II.
19:35 Arthur a Minimojovia
18:35 Můj šálek kávy
20:15 Smrt čeká všude
22:30 Sbohem, královno