Nový dokument o Kate a Meghan odhaľuje pravdu

Nový dokument o Kate a Meghan odhaľuje pravdu

Archívna reportáž
embed kód
Podľa zahraničných médií sú vojvodkyne Kate a Meghan vo vojne. Kate nemôže vystáť správanie švagrinej a údajná zášť mala byť aj dôvodom, prečo sa budúci rodičia sťahujú z Kensingtonského paláca. Čo je na tom pravdy? To má odhaliť dokument televízie TLC s názvom Kate vs. Meghan: Princesses At War.

Špeciál zahrňuje rozhovory s novinármi i bývalým komorníkom princeznej Diany Paulom Burrellom. O Meghan hovorí ako o dive, ktorá údajne Kate rozplakala počas debaty o šatách princezny Charlotte, príliš si vyberala šperky na svadbu a prišla o služobníctvo, ktoré s ňou nemohlo vydržať. 

​"Meghan nebude obľúbená v paláci. Nemajú tam radi zmeny. Ona je vyspelá žena, vie, čo chce a ide si za tým," uvádza Burrell.

Priznal však, že označenie diva nie je úplne fér. A hoci každá vojvodkyňa pochádza z odlišného prostredia a má iné ciele, ani podľa rodinných historikov to nebude také horúce. 

"Harry je posadnutý súkromím. Bol svedkom toho, čo sa deje s deťmi princa Williama. Vždy, ked idú na záhradu, niekto ich fotí," uviedol historik na pravú mieru dôvod sťahovania budúcich manželov z paláca.

Pozrite si priložené VIDEO:

Zdroj: Cosmopolitan, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

20:35 DELUKSE
21:35 ČAU, LUJZA!
22:45 Myšlienky vraha V.
20:25 Fakjú, pán profesor 3
23:05 Díler
01:10 Život po ľuďoch II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
22:55 ŽREBOVANIE
20:55 Príbehy dvoch myší
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
20:15 Gringo: Zelená pilule
22:15 Hotel Artemis
23:50 Bavme se o sexu