Nový dokument o Kate a Meghan odhaľuje pravdu

Nový dokument o Kate a Meghan odhaľuje pravdu

Archívna reportáž
embed kód
Podľa zahraničných médií sú vojvodkyne Kate a Meghan vo vojne. Kate nemôže vystáť správanie švagrinej a údajná zášť mala byť aj dôvodom, prečo sa budúci rodičia sťahujú z Kensingtonského paláca. Čo je na tom pravdy? To má odhaliť dokument televízie TLC s názvom Kate vs. Meghan: Princesses At War.

Špeciál zahrňuje rozhovory s novinármi i bývalým komorníkom princeznej Diany Paulom Burrellom. O Meghan hovorí ako o dive, ktorá údajne Kate rozplakala počas debaty o šatách princezny Charlotte, príliš si vyberala šperky na svadbu a prišla o služobníctvo, ktoré s ňou nemohlo vydržať. 

​"Meghan nebude obľúbená v paláci. Nemajú tam radi zmeny. Ona je vyspelá žena, vie, čo chce a ide si za tým," uvádza Burrell.

Priznal však, že označenie diva nie je úplne fér. A hoci každá vojvodkyňa pochádza z odlišného prostredia a má iné ciele, ani podľa rodinných historikov to nebude také horúce. 

"Harry je posadnutý súkromím. Bol svedkom toho, čo sa deje s deťmi princa Williama. Vždy, ked idú na záhradu, niekto ich fotí," uviedol historik na pravú mieru dôvod sťahovania budúcich manželov z paláca.

Pozrite si priložené VIDEO:

Zdroj: Cosmopolitan, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

17:30 NOVINY
18:00 PROSTŘENO
19:00 Krimi
17:20 Najlepšie svetové videá V.
18:20 Áno, šéfe USA II.
19:30 Profesionáli II.
17:10 Doktori II.
18:05 Súdna sieň
19:05 Súdna sieň
17:25 Ovečka Shaun II.
17:35 Strážca vesmíru Roger
17:45 Medzi nami zvieratkami
16:35 Vášeň mezi řádky
18:35 Přijímačky
20:15 Nic nás nerozdělí