Nový dokument o Kate a Meghan odhaľuje pravdu

Nový dokument o Kate a Meghan odhaľuje pravdu

Archívna reportáž
embed kód
Podľa zahraničných médií sú vojvodkyne Kate a Meghan vo vojne. Kate nemôže vystáť správanie švagrinej a údajná zášť mala byť aj dôvodom, prečo sa budúci rodičia sťahujú z Kensingtonského paláca. Čo je na tom pravdy? To má odhaliť dokument televízie TLC s názvom Kate vs. Meghan: Princesses At War.

Špeciál zahrňuje rozhovory s novinármi i bývalým komorníkom princeznej Diany Paulom Burrellom. O Meghan hovorí ako o dive, ktorá údajne Kate rozplakala počas debaty o šatách princezny Charlotte, príliš si vyberala šperky na svadbu a prišla o služobníctvo, ktoré s ňou nemohlo vydržať. 

​"Meghan nebude obľúbená v paláci. Nemajú tam radi zmeny. Ona je vyspelá žena, vie, čo chce a ide si za tým," uvádza Burrell.

Priznal však, že označenie diva nie je úplne fér. A hoci každá vojvodkyňa pochádza z odlišného prostredia a má iné ciele, ani podľa rodinných historikov to nebude také horúce. 

"Harry je posadnutý súkromím. Bol svedkom toho, čo sa deje s deťmi princa Williama. Vždy, ked idú na záhradu, niekto ich fotí," uviedol historik na pravú mieru dôvod sťahovania budúcich manželov z paláca.

Pozrite si priložené VIDEO:

Zdroj: Cosmopolitan, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:45 Krimi
06:30 Doba ľadová: Veľkonočné prekvapenie
06:50 Múmia
05:45 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
08:05 Stávka na nevestu
05:40 Panelák
06:25 Profesionáli VII.
07:00 Kutyil s.r.o.
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
06:50 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
08:35 Napříč časem
10:20 Popelky