Meghan proti sebe poštvala kráľovskú rodinu, znechutila aj služobníctvo

Meghan proti sebe poštvala kráľovskú rodinu, znechutila aj služobníctvo

Archívna reportáž
embed kód
Ignoruje protokol a od rána každého iba komanduje. Taká má byť pravá tvár vojvodkyne Meghan, ktorá nosí pod srdcom prvého potomka. Počas svojej polročnej príslušnosti k britskej kráľovskej rodine stihla nahnevať celé svoje okolie.

Meghan podľa služobníctva musí dostať to, čo si zaumieni, a ideálne čo najskôr. Povýšenecky má komandovať všetkých navôkol. A to nie je všetko. Údajne urobila rozbroje aj medzi oboma bratmi, manželom Harrym a švagrom Williamom. 

​Pritom sa zdalo, že práve Meghan bude miláčikom kráľovskej rodiny a aj samotnej kráľovnej Alžbety II. Vyslúžila si však prezývku hurikán. 

Zlá krv medzi bratmi

Jedným z prvých sporov sa týkal tiáry so zelenými smaragdami. Šperk si vysnívala na májovú svadbu. "Vezme si takú korunku, akú jej vyberiem," odkázala jej v tom čase Alžbeta II. 

​O Meghan hovorila ako o problémovej, ťažko prehrýzla to, že bude mať Meghan závoj aj napriek tomu, že raz už vydatá bola. Ani Harryho macocha Camilla nemala byť jeho výberom nadšená. 

Údajne sa naváža už aj do Kate, čo robí zlú krv medzi princami. 

​Tŕňom v oku je aj jej správanie. Neustále ignoruje prísny protokol. 

Odchod kľúčových ľudí

Meghan je vyhlásenou workoholičkou, ktorá nestráca ani sekundu zo svojho drahocenného času. Vstáva už o piatej ráno a v ten čas musí vstávať aj služobníctvo.

​To bol jeden z dôvodov na odchod jej pravej ruky Melissy a nebola zďaleka jediná. Skončila aj tajomníčka pre komunikáciu Katherine McKeever, Samantha Cohen či Harryho pravá ruka Edward Lane Fox.

Zdroj: Daily Mail, Blesk, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:45 INKOGNITO
23:00 SEDEM
00:10 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
20:35 Obchodník z Číny
22:50 OKTAGON MMA - MAGAZÍN
23:30 Vikingovia III.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Dr. House VI.
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:15 Agi Bagi II.
22:30 Zabi nudu! II.
20:15 Otcové a dcery
22:20 Bez úniku
23:55 Matky na tahu o Vánocích