Poštvali proti sebe Kate a Meghan bratov?!

Poštvali proti sebe Kate a Meghan bratov?!

Archívna reportáž
embed kód
Britské médiá prišli cez víkend so šokujúcou správou. Podľa dobre informovaného zdroja z paláca majú medzi sebou princovia isté nezhody. Preto sa Harry spoločne s Meghan sťahuje z Kensingtonského paláca. Údajne sú ale na nože práve obe vojvodkyne.

Meghan čaká s Harrym prvého spoločného potomka. Bábätko príde na svet v apríli. V súčasnosti žijú v malom domčeku v areáli Kensingtonského paláca. 

​Pôvodne sa počítalo s tým, že sa novomanželia po skončení nákladnej rekonštrukcie nasťahujú do jedného z rozsiahlych apartmánov priamo v paláci. Došlo ale k zmene, píše Express.

"Medzi bratmi sú isté nezhody. Harry a Meghan nechcú žiť vedľa brata, chcú sa zariadiť sami," informoval zdroj z paláca.

Píše sa aj o tom, že práve vojvodkyne sa príliš nemusia.

​Tam, kde momentálne žije Harry s Meghan, žili prechodne aj William s Kate. V domčeku čakali na renováciu bytu s dvadsiatimi izbami. 

​Aj Frogmore Cottage vo Windsore, kde sa chce pár nasťahovať, musí prejsť rozsiahlou rekonštrukciou. Má desať izieb, detskú herňu a telocvičňu. 

​Kensingtonský palác potvrdil, že práve to bude ich miestom domova. "Sú nadšení, že ich oficiálne sídlo bude práve tu," uviedol novinár Chris Ship.

Vo štvorici sa naposledy objavili králľovské páry na svadbe princeznej Eugenie. Pozrite si archívne video:

Zdroj: Express.co.uk, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
20:10 Ave, Caesar!
22:30 OKTAGON MAGAZÍN
22:55 Pomsta zabijaka
20:10 Vtierka Castle II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
20:00 Ferdo Mravec
20:30 Robošváb IV.
20:55 Príbehy dvoch myší
20:15 Skleněný zámek
22:30 Zabijáci
00:25 Dárek