Poštvali proti sebe Kate a Meghan bratov?!

Poštvali proti sebe Kate a Meghan bratov?!

Archívna reportáž
embed kód
Britské médiá prišli cez víkend so šokujúcou správou. Podľa dobre informovaného zdroja z paláca majú medzi sebou princovia isté nezhody. Preto sa Harry spoločne s Meghan sťahuje z Kensingtonského paláca. Údajne sú ale na nože práve obe vojvodkyne.

Meghan čaká s Harrym prvého spoločného potomka. Bábätko príde na svet v apríli. V súčasnosti žijú v malom domčeku v areáli Kensingtonského paláca. 

​Pôvodne sa počítalo s tým, že sa novomanželia po skončení nákladnej rekonštrukcie nasťahujú do jedného z rozsiahlych apartmánov priamo v paláci. Došlo ale k zmene, píše Express.

"Medzi bratmi sú isté nezhody. Harry a Meghan nechcú žiť vedľa brata, chcú sa zariadiť sami," informoval zdroj z paláca.

Píše sa aj o tom, že práve vojvodkyne sa príliš nemusia.

​Tam, kde momentálne žije Harry s Meghan, žili prechodne aj William s Kate. V domčeku čakali na renováciu bytu s dvadsiatimi izbami. 

​Aj Frogmore Cottage vo Windsore, kde sa chce pár nasťahovať, musí prejsť rozsiahlou rekonštrukciou. Má desať izieb, detskú herňu a telocvičňu. 

​Kensingtonský palác potvrdil, že práve to bude ich miestom domova. "Sú nadšení, že ich oficiálne sídlo bude práve tu," uviedol novinár Chris Ship.

Vo štvorici sa naposledy objavili králľovské páry na svadbe princeznej Eugenie. Pozrite si archívne video:

Zdroj: Express.co.uk, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Rýchla rota Chipa a Dala
06:00 Profesionáli
06:55 Panelák
07:40 Panelák
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
06:40 Zubor Pompík
05:40 12 darů do života
07:45 Za hranici
09:40 O(d)puštění