Harryho bývalá pôsobila na svadbe zúfalo

Harryho bývalá pôsobila na svadbe zúfalo

Archívna reportáž
embed kód
Blondínka Chelsy Davy randila s princom Harrym dlhých sedem rokov. Keď sa v roku 2011 rozišli, zbalila si kufre a vrátila sa do rodnej Afriky. V sobotu však nechýbala na zozname svadobných hostí.

"Hotová kôpka nešťastia. Keď prišla, všetci v Kaplnke sa rozprávali, smiali sa. Ona sa len usadila do lavice a hľadela do neznáma. Hrýzla si do pery. To isté urobila aj na konci obradu. Táto časť bola skutočná telenovela," uviedla expertka na reč tela Harryho bývalky Chelsy Davy.

Harryho stretla prvý raz v roku 2004, keď začala navštevovať strednú dievčenskú školu v anglickom Cheltenhame. Sympatické dievča z buše princa očarilo natoľko, že jej spoločnosť vyhľadal aj počas ročného obdobia, ktoré strávil v Kapskom Meste.

​Keď sa Chelsy neskôr vrátila do Británie študovať právo, ich vzťah už bol oficiálny. 

​Kameňom úrazu bol pre Afričanku obrovský tlak verejnosti. "Vyfotia vás vtedy, keď sa raz vyberiete von. Ale nefotografujú, keď idete každé ráno do práce. Odfotia vás zrovna vtedy, keď o štvrtej ráno odchádzate z nočného baru," posťažovala sa.

Po siedmich rokoch sa pár rozišiel. Zostali však v kontakte a priateľskom vzťahu. Aj napriek tomu, že Davy robila v Londýne advokátku, vrátila sa do rodného Zimbabwe. 

Pozrite si reportáž z kráľovskej svadby:

Zdroj: The Sun, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:10 Súdna sieň
06:15 Noviny TV JOJ
07:10 Krimi
05:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:10 Prvé oddelenie
06:30 Prvé oddelenie
05:05 TOP STAR
06:05 Skutočné paničky z Atlanty VII.
07:45 Hawaii 5.0 VII.
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:00 Diana
08:05 Vánoční srdce
09:40 Půlnoc v Paříži