Mária Čírová je SLOBODNÁ!

Mária Čírová je SLOBODNÁ!

Archívna reportáž
embed kód
Po deviatich rokoch spoločného života a dvoch krásnych deťoch si speváčka Mária Čírová (28) a hudobný producent Maroš Kachút (43) povedali v auguste áno. Rozviedla sa snáď?

Neľakajte sa, slovenská speváčka Mária Čírová iba zverejnila videoklip k singlu, ktorý nesie názov Slobodná. Novinku označuje pre jej posolstvo ako pokračovanie skladby Unikát (2016).

"Spievam o tom, že sa cítim dokonale slobodná, pretože nie som závislá od toho, čo si o mne myslia iní. Prijímam výzvy, nebojím sa ich, chcem byť sama sebou, chcem si život prežiť podľa svojich predstáv. Slobodná je o tom, že naozaj slobodní sme iba vtedy, keď sme sami sebou. Nemusíme neustále bojovať a obhajovať svoje vlastné ja len preto, že nežijeme život podľa šablón a predstáv iných. Preto vnímam túto skladbu ako pokračovanie Unikátu, ktorý priniesol veľmi podobné posolstvo," povedala speváčka, podľa ktorej sa však skladba Slobodná narozdiel od Unikátu venovaného všetkým bez rozdielu prihovára špeciálne ženám.

​Videoklip nakrútil španielsky režisér Manuel Campagnoli. Tvorca, ktorý momentálne pôsobí v Bratislave, urobil z Čírovej animovanú postavičku. Speváčka strávila celý deň s prestávkami na bežeckom trenažéri pred zelenou ateliérovou stenou. Ako sa sama vyjadrila, za ten deň nachodila približne 30 kilometrov.

Tento rok oslávi Čírová 10. výročie na hudobnej scéne a singel Slobodná je podľa jej slov začiatkom oslavy, v rámci ktorej prinesie fanúšikom a fanúšičkám viacero prekvapení. "Slobodná má oslavný text a atmosféru, je pre mňa symbolom ako umeleckej slobody, tak aj slobody myslenia," poznamenala aktuálna držiteľka prestížneho ocenenia OTO v kategórii Speváčka roka.

Zdroj: SITA, YouTube.com, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:30 Panelák
06:15 Súdna sieň
06:45 Súdna sieň
05:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
05:25 Panelák
06:10 Kutyil s.r.o. II.
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
05:30 12 darů do života
07:40 Vánoční show
09:15 Ztraceni v lásce