Ďalšie tajomstvo z pripravovanej svadby Harryho a Meghan

Ďalšie tajomstvo z pripravovanej svadby Harryho a Meghan

Archívna reportáž
embed kód
O mesiac si princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markle povedia vo Windsore áno. Postupne tak kráľovský palác zverejňuje informácie z pripravovanej veľkolepej svadby.

Alexi Lubomirski. To je meno fotografa, ktorý dostal tú česť zvečniť novomanželov. Postaral sa aj o zásnubné fotografie páru

"Som nadšený a poctený, že môžem byť súčasťou historického momentu. Mám radosť, že po zásnubných fotografiách budem môcť byť pri ďalšej kapitole tohto nádherného príbehu lásky," uviedol fotograf, ktorý spolupracoval s hviezdami ako Beyoncé, Charlize Theron, Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez, Natalie Portman, Jennifer Aniston či s Juliou Roberts.

Mal na starosti aj zásnubné portréty Williama a Kate.

Už 19. mája zažije Británia jeden z najvýznamnejších dní tohto roka. Harry si vezme svoju priateľku Meghan v Kaplnke svätého Juraja vo Windsore:

​Lubomirski sa narodil vo Veľkej Británii. Pochádza z poľskej rodiny, ktorá získala dedičný titul kniežaťa Svätej rímskej ríše v 17. storočí. Roky žil v Botswane. Práve tam Harry absolvoval prvú dovolenku so svojou vyvolenou, vtedy ešte herečkou Meghan Markle.

Zdroj: Daily Telegraph, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
05:25 Tyran II.
06:05 Planéta bez ľudí II.
06:45 Prvé oddelenie II.
05:10 Súdna sieň
05:45 Profesionáli II.
06:30 X Factor Veľká Británia XIII.
05:05 Robošváb IV.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:50 Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
07:55 Tanec draků
09:40 Příběh jedné jízdy