Celeste si zamilovala portugalský ostrov. Usadí sa tam?!

Celeste si zamilovala portugalský ostrov. Usadí sa tam?!

Archívna reportáž
embed kód
Speváčka Celeste Buckingham (22) sa roky bránila odhaľovať svoje telo a zverejňovať fotky v plavkách ako to robia ostatné celebrity. teraz však odhodila zábrany.

"Váhala som, či vôbec zavesím fotku v plavkách, a potom som si spomenula, že sa musím páčiť sama sebe. Nemusím spĺňať imaginárny štandard, ktorý naznačuje, ako má vyzerať každé ženské telo. Každá žena je krásna a vďaka tomu originálna, ale hlavne, chcela som s vami zdieľať moje nadšenie z dnešného dňa na pláži," napísala Celeste na sociálnej sieti Instagram.

Speváčka dovolenkovala na ostrove Madeira.

View this post on Instagram

Vahala som, či vobec zavesím fotku v plavkách, a potom som si spomenula že sa musím pačíť sama sebe. Nemusím spľnať dajaký imaginárný štandard ktorá naznačuje ako má vyzerať každé ženské telo (ktorá je často nastavená podľa retušovaných fotiek, módy, a chlapského názoru) Že každa žena je krásna vdaka tomu že je originalná, ale hlavne, chcela som s vami zdielať moje nadšenie z dnešného dňa na pláži 😏😊 Krásny večer prajem ❤️ #celestebuckingham #beingmyself #justme #lovemycurves #everysize #effyourbeautystandards #lovemyself #andallofyou #majtesaradi #beachday #confident #feelingmyself #freedom #iamsosunburnt #rn #spalenasom #samozrejme #bielaslovenka #nadovolenke #shorthairdontcare #priceskysomnechaladoma 📸 @carmelparadise

A post shared by Celeste Buckingham (@celbuckingham) on

Buckingham sa mimoriadne na poli hudby darí. Horšie je to však so súkromným životom. V priebehu niekoľkých rokov vymenila zopár partnerov. Dôvod rozchodov s mužmi bola vždy práca.

Toto je jej najnovší singel s názvom Slza:

Zdroj: TV JOJ, Instagram, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:25 Noviny TV JOJ
06:20 Krimi
06:50 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:25 Súdna sieň
07:30 NOVÁ ZÁHRADA
05:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
06:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
06:35 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
06:20 Říše hraček
08:00 Náhradní plán
09:35 Angelika