Zoslabnutý Pomeje bojuje v nemocnici o život

Zoslabnutý Pomeje bojuje v nemocnici o život

Po 42-dňovej hladovke bojuje herec a producent Jiří Pomeje (53) v nemocnici o život. Stratil na váhe i sile, dostal zápal pľúc a vôbec to s ním nevyzerá dobre. Lekári ho po operácii museli uviesť do umelého spánku.

Jeho stav sa rapídne zhoršil a okrem agresívnej rakoviny sa musí dokonca popasovať aj so zápalom pľúc.

Od apríla minulého roka bojuje Pomeje s rakovinou hrtana. Známy herec a producent odvtedy absolvoval 35 náročných ožarovaní, ktorých dôsledkom bol krk vypálený až do mäsa.

Bývalý manžel tragicky zosnulej speváčky Ivety Bartošovej sa v zúfalej situácii rozhodol, že nádor bude liečiť 42-dňovou drastickou hladovkou. Odborníci mu túto alternatívu vôbec neschvaľovali a varovali ho pred najhorším.

Pomeje pred hladovkou nakrútil dojímavé video:

"Je to zlé. Môže sa stať, že reakcia celkovo oslabeného pacienta na liečbu nebude taká účinná, ako u človeka, ktorý predtým dlhodobo nehladoval,“ povedal pre Blesk jeden z uznávaných onkológov, ktorý zároveň dodal, že táto vážna komplikácia ho môže dokonca stáť život.

Pomeje je v nemocnici od Vianoc a nádej na skoré uzdravenie je v nedohľadne. "O jednej v noci sa začal dusiť. Museli ho okamžite operovať. Urobili mu tracheotómiu, aby mohol dýchať," uviedla jeho manželka.

Zdroj: Blesk, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:00 Kutyil s.r.o.
15:00 Kutyil s.r.o.
16:00 POLICAJTI V AKCII
13:40 Planéta bez ľudí II.
14:35 MacGyver
16:45 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
13:30 Kosti IV.
14:30 Vražedné Miami
15:30 Graceland III.
14:00 Mestečko Wackaville
14:30 Robošváb
14:55 Sherm a jeho mikróby
13:15 Zkratky ke štěstí
15:05 Moje krásná učitelka
16:55 Popelky