Hanka, prepáč mi. Vo všetkom som klamal, ty si dokonalá...

Hanka, prepáč mi. Vo všetkom som klamal, ty si dokonalá...

Možno prvýkrát od dramatického rozchodu napísal Ondřej Koptík pravdu. Nejaký čas žil so slovenskou herečkou Hanou Gregorovou, a po tom, čo ho vyhodila z bytu, vytiahol na ňu obrovské špinavosti. Vlieklo sa to viac ako mesiac. Zdá sa ale, že konečne dozrel a rozhodol sa ospravedlniť.

Čokoľvek ste si prečítali o Hane Gregorovej, pravdepodobne to vôbec nebola pravda. Koptík priznáva, že bol úbohý a že klamal. Vraj nie je herečka vôbec zlá, naopak, je dokonalá.

Za tým všetkým údajne stojí celoživotný mindrák z rozvodu rodičov. Koptík nepopiera, že bol omámený svetom celebrít a médií, a preto reagoval tak, ako reagoval. 

"Nereagovala na stovky správ. Nič múdrejšie mi v ten moment nenapadlo. Chcel som sa len pomstiť, začal som ju verejne ohovárať a chcel som zničiť jej povesť," priznal.

Gregorová v čase, keď netušila, s kým má tú česť, poskytla TV JOJ exkluzívny rozhovor o jej vzťahu s Koptíkom:

"Zobrala ma do spoločnosti, myslel som, že som jeden z nich. Bol som šťastný a zároveň rástlo moje zakomplexované ego. Začal som sa chvastať v práci a vymýšľať si historky. Tváril som sa ako majster sveta," napísal v siahodlhom statuse.

Zdroj: Facebook, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:45 TIPOS INFO
05:50 NAŠI III.
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:10 Albert spoznáva svet
06:15 Kouzlo Vánoc
07:55 Cesta do země jednorožců
09:40 Pan Dokonalý