Celeste Buckingham priznala obrovské komplexy

02.12.2017 23:53 Topstar.sk Hudba

Celeste Buckingham priznala obrovské komplexy

Archívna reportáž
embed kód
Speváčka Celeste Buckingham pôsobí mimoriadne sebavedomo a len ťažko si vieme predstaviť, že by taká talentovaná baba mohla mať nejaké komplexy. Ale pozor. Aj úspešné ženy môžu byť občas neisté a cítiť sa nedokonalo.

Podobným problémom si prešla aj mimoriadne talentovaná speváčka Celeste Buckingham, ktorá je vzorom pre mnohé, nielen mladé dievčatá.

Posolstvo

Sympatická brunetka, ktorá premení na úspech snáď všetko, na čo siahne, nebolo spokojná so svojou postavou, a tak sa neodvážila obliecť si ani krásne čierne šaty, ktoré viseli v jej šatníku.

Celeste si však uvedomila, že démon v jej hlave je slabší ako to, že sa miluje presne taká, aká je a svoje posolstvo sa rozhodla posunúť ďalej prostredníctvom príspevku na Instagrame.

Nedávno pokrstila svoj nový album a to priamo u seba v byte. Pozrite si reportáž Alexandry Pavlovič Hinkovej:

"Musím sa priznať, že dlho som sa bála si dať tieto šaty, a to kvôli tomu, že som si myslela, že moje boky sú príliš veľké, a že z pekných šiat budú nepekné. Ale teraz to vnímam inak. Naučila som sa, že pravá dokonalosť je v osobnosti a chovaní človeka a že skrývať svoje skutočné ,,ja” je blbosť! Nemôžem sa furt porovnávať s niekým iným, pretože som, aká som a vždy budem a každy z nás je jedinečný. Dávka zdravého sebavedomia nikdy nikomu neuškodila. Prajem všetkým krásny večer a majte sa radi, lebo ja vás určite mám," napísala s pokorou Celeste.

It's a little black dress kind of night 👗💎 Dnešný večer v čiernom ⏳ Musím priznať, že dlho som sa bála si dať tieto šaty, kvoli tomu že som si myslela že moje boky sú príliš veľké a že z pekných šiat budú nepekné 😖 Ale teraz to vnímam inak 👀 Naučila som sa, že pravá dokonalosť je v osobnosťí a chovanie človeka, a že skrývať svoje skutočné 'ja' je blbosť 💫 Nemožem sa furt porovnávať s niekým iným, pretože som aka som a vždy budem a každy z nás je jedinečný 🙌🏻 Dávka zdravého sebavedomia nikdy nikomu neuškodílo 🙏🏻 Prajem všetkým krásny večer, a majťe sa radí, lebo ja vás určiťe mám ❤️ #loveyourself #effyourbeautystandards #loveyourcurves #selfconfidence #momentofthought #tonight #feelgood #vibes #majtesaradi #stekrasny #ajzvnutra #ajzvonka #zdravetelo #zdravadusa #celestebuckingham

A post shared by Celeste Buckingham (@celbuckingham) on

Zdroj: Instagram, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:55 SUPER KARAOKE
00:00 KUKÁTKO
01:00 Spravodlivosť v krvi VI.
22:30 OKTAGON MMA - MAGAZÍN
23:05 Tajomný muž
01:20 Ninja Factor II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Bostonské zločiny III.
00:05 TOP STAR
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi II.
23:20 Príbehy dvoch myší
22:30 Za lepší život
00:05 Poslední odkaz
01:40 Poslední oběť