Gregorová skolabovala! Poslala správu z nemocnice

Gregorová skolabovala! Poslala správu z nemocnice

Hana Gregorová (65) si po rozchode s mladým milencom Ondřejom Koptíkom (34) ani na sekundu nevydýchla. Od začiatku na ňu útočí prostredníctvom sociálnej siete. Herečka dostala medzičasom vyhadzov z vlastného divadla a ako informovala TV Prima, skolabovala a skončila v nemocnici.

Hana Gregorová skončila v rukách lekárov. Podľa televízie Prima ju museli previezť do nemocnice po tom, čo skolabovala. Príčinou má byť totálne vyčerpanie organizmu. 

"Áno, skolabovala som a museli ma odviezť do nemocnice," napísala Blesku v sms správe.
Za jej zlý zdravotný stav stoja s veľkou pravdepodobnosťou udalosti, ktoré sa zomleli po jej dramatickom rozchode s mladým milencom Ondřejom Koptíkom. 

"Už dva mesiace, odkedy rázne ukončila vzťah so svojím priateľom kvôli drogám, je pod neustálym tlakom. Snaží sa ju kontaktovať nepriamo cez sms alebo priamo pred jej domom či bytom," povedala kamarátka Gregorovej.

"Neprenasledujem ju, som dávno preč, ani na ňu nikde nečakám! A kvôli môjmu písaniu? Nezmysel... Je to staršia dáma, čo berie veľa liekov. Dúfam v jej skoré uzdravenie," napísal na Facebooku Koptík.

Zdroj: Super.cz, TV Prima, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Mohlo by vás zaujímať

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:15 SUPER KARAOKE
23:00 Profesionáli VII.
23:50 Drzá Jordan II.
20:35 Paralelné svety
22:50 Temný Kraj
00:10 Temný Kraj
22:00 Klamári II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 TOP STAR
22:35 Sherm a jeho mikróby
22:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:10 Fix a Foxi II.
22:25 Jak chutná láska
00:05 Krvelačný netvor
01:40 Dvě svatby