Veľká zmena v tehotenstve Kate a zvláštny dar pre nenarodené dieťa

Veľká zmena v tehotenstve Kate a zvláštny dar pre nenarodené dieťa

Archívne video
embed kód
Neutíchajúce nevoľnosti trápia od začiatku tehotenstva vojvodkyňu Kate (35). Vyskúšala všetko, vrátane zázvorových sušienok, ktoré jej poradila konzumovať takmer storočná žena. Tie jej ale vôbec nepomohli.

Akonáhle hovorca Kensingtonského paláca oznámil, že Kate je tehotná, vojvodkyňa sa stiahla z verejného života. Trpí chorobou zvanou hyperemesis gravidarum, teda nadmerným zvracaním. Princ William (35) sa zúčastňoval až doteraz všetkých verejných povinností sám. Malo by sa to ale zmeniť.

Nastal zlom

"Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sa spoločne s princom Harrym zúčastnia spoločenskej akcie v Buckinghamskom paláci počas Dňa Svetového mentálneho zdravia," oznámil palác. Akcia sa uskutoční 10. októbra. Stav tehotnej Kate sa tak musel rapídne zlepšiť.

Okrem toho majú čoskoro trojnásobní rodičia ďalší dôvod na radosť. Ich nenarodené bábätko dostalo nezvyčajný darček. William v polovici septembra prebral tri ručne vyrábané drevené sovičky od študentov. "Jedna je pre každé dieťa. Je to nádherný darček, ďakujem," povedal William.

​Zároveň sa nechal počuť, že jeho manželka prekonala dvanásty týždeň tehotenstva. Podľa jeho slov má to najhoršie za sebou a už ju čaká krajšie a lepšie obdobie.

Zdroj: Elle, US Magazine, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Mohlo by vás zaujímať

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:00 SEDEM
22:45 SILNÉ REČI
23:35 Profesionáli
20:35 Horúce strely 2
22:25 Walking Dead VI.
00:20 Adam hľadá Evu II.
22:00 Klamári II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 TOP STAR
22:00 Kúzlovanie
22:15 Agi Bagi
22:25 Malí chrobáčikovia
20:15 Jobs
22:25 Z ulice na green
00:10 Krvavé peníze