Veľká zmena v tehotenstve Kate a zvláštny dar pre nenarodené dieťa

Veľká zmena v tehotenstve Kate a zvláštny dar pre nenarodené dieťa

Archívne video
embed kód
Neutíchajúce nevoľnosti trápia od začiatku tehotenstva vojvodkyňu Kate (35). Vyskúšala všetko, vrátane zázvorových sušienok, ktoré jej poradila konzumovať takmer storočná žena. Tie jej ale vôbec nepomohli.

Akonáhle hovorca Kensingtonského paláca oznámil, že Kate je tehotná, vojvodkyňa sa stiahla z verejného života. Trpí chorobou zvanou hyperemesis gravidarum, teda nadmerným zvracaním. Princ William (35) sa zúčastňoval až doteraz všetkých verejných povinností sám. Malo by sa to ale zmeniť.

Nastal zlom

"Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sa spoločne s princom Harrym zúčastnia spoločenskej akcie v Buckinghamskom paláci počas Dňa Svetového mentálneho zdravia," oznámil palác. Akcia sa uskutoční 10. októbra. Stav tehotnej Kate sa tak musel rapídne zlepšiť.

Okrem toho majú čoskoro trojnásobní rodičia ďalší dôvod na radosť. Ich nenarodené bábätko dostalo nezvyčajný darček. William v polovici septembra prebral tri ručne vyrábané drevené sovičky od študentov. "Jedna je pre každé dieťa. Je to nádherný darček, ďakujem," povedal William.

​Zároveň sa nechal počuť, že jeho manželka prekonala dvanásty týždeň tehotenstva. Podľa jeho slov má to najhoršie za sebou a už ju čaká krajšie a lepšie obdobie.

Zdroj: Elle, US Magazine, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
05:25 Tyran II.
06:05 Planéta bez ľudí II.
06:45 Prvé oddelenie II.
05:10 Súdna sieň
05:45 Profesionáli II.
06:30 X Factor Veľká Británia XIII.
05:05 Robošváb IV.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:50 Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
07:55 Tanec draků
09:40 Příběh jedné jízdy