Jasno
Bratislava
Vanda
7.2.2023
Zosnulého Georgea Michaela našiel jeho priateľ
Zdielať na
Showbiznis

Zosnulého Georgea Michaela našiel jeho priateľ

Hviezdy popového neba smútia za svojím priateľom, fenomenálnym spevákom, Georgeom Michaelom, ktorý zomrel v nedeľu na zlyhanie srdca vo veku 53 rokov. O skutočne zlomenom srdci môžu hovoriť dvaja muži - bývalý priateľ Georgea Michaela, Kenny Goss a jeho súčasný priateľ, Fadi Fawaz. Ten bol aj prvý, kto zosnulého speváka našiel.

Kaderník, pôvodom z Libanonu, našiel Georgea Michaela ležať pokojne v posteli. Ako napísal na svoj Twitter: "Sú to Vianoce, na ktoré nikdy nezabudnem, keď nájdete hneď ráno svojho partnera mŕtveho v posteli. Nikdy mi neprestaneš chýbať."

Twitter

Smúti celý svet

Okrem Fadiho Fawaza vyjadril obrovský smútok aj Kenny Goss, ktorého niektorí považujú za Michaelovu životnú lásku. Žili spolu 13 rokov a ostali priateľmi do posledných dní. Pre magazín People sa Goss vyjadril: "Mám zlomené srdce... Bol obrovskou súčasťou môjho života a naozaj som ho veľmi, veľmi miloval." Na sociálnych kontách svetových hviezd pribúdajú nové a nové kondolencie a vyznania k spevákovi, ktorý bol údajne aj veľmi štedrým filantropom a neraz daroval peniaze aj konkrétnym ľuďom s konkrétnym príbehom. Vždy však chcel ostať v anonymite.

Facebook

​S drogami bojoval dlhé roky

​George Michael žil posledné mesiace samotárskym životom po tom, čo mal dlhoročné pretrvávajúce zdravotné problémy. Mal bojovať aj so závislosťou na kokaíne a údajne aj heroíne. Spevák mal trpieť depresiami od čias, keď mu v roku 1993 zomrel priateľ na chorobu spojenú s HIV a v roku 1997 jeho matka na rakovinu. Sám spevák priznal, že boli časy, keď denne vyfajčil 25 marihuanových jointov a v roku 2008 ho prichytili na toaletách fajčiť crack, čo je vysoko škodlivá forma užívania kokaínu. Údajne veľi trpel aj pre svoj vzhľad, keď v posledných rokoch značne pribral na váhe a ľudia z jeho susedstva hovorili, že v posledných mesiacoch vyzeral skutočne zanedbane.

Zdielať na

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie