Britney Spears odkopla ďalšieho chlapa, chváli sa sexi postavičkou!
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Zdroj: profimedia
Britney nemá šťastie na chlapov! Manželstvo s Kevinom Federlinom stroskotalo, zásnuby s 2011 Jasonom Trawickom sa zrušili a teraz dala kopačky ďalšiemu z radu jej niekoľkých krátkych známostí!
Magazín Us Weekly priniesol informáciu, že americká speváčka Britney Spears už netvorí pár so scenáristom a producentom Charliem Ebersolom. Tridsaťtriročná popová hviezda a o rok mladší rodák z Connecticutu sa dali dohromady v októbri 2014.
V marci tohto roku sa v médiách objavili informácie, že sa zasnúbili. Na verejnosti sa ukázali naposledy v máji, keď sa zúčastnili na odovzdávaní Billboard Music Awards, kde obaja vyzerali zamilovane a spokojne.
profimedia
"Myslím, že s ňou bol z nesprávnych dôvodov," vyjadril sa pre Us Weekly nemenovaný zdroj blízky páru. Britney Spears sa k rozchodu zatiaľ nevyjadrila. Zo služby Instagram však zmazala všetky fotografie, na ktorých bol Ebersol, takže koniec vzťahu nepriamo potvrdila.
Spears má za sebou viacero nevydarených vzťahov. V rokoch 1999 až 2002 randila so spevákom Justinom Timberlakeom.
V januári 2004 sa jej manželom stal priateľ z detstva Jason Alexander, no po zhruba 55 hodinách sobáš anulovali. V tom istom roku povedala "áno" tanečníkovi Kevinovi Federlineovi, ktorému porodila dvoch synov. Rozviedli sa v roku 2007.
V decembri 2011 sa zasnúbila s Jasonom Trawickom, v januári 2013 však ohlásili rozchod. Pred tým ako sa dala dohromady s Ebersolom, bol jej partnerom barman David Lucado, ktorý jej bol údajne neverný.
Britney si najnovšie na sociálnu sieť pridala sexi fotografiu v bikinách, na ktorej pózuje s neznámym mužom.
instagram/Britney Spears