Zatiahnuté
21°
Bratislava
Metod, Cyril
5.7.2022
Mariah Carey: Pestúnka jej detí ju zažalovala, prezradila intímne detaily
Zdielať na
Showbiznis

Mariah Carey: Pestúnka jej detí ju zažalovala, prezradila intímne detaily

Zdroj: Isifa

Všetko sa jej rúca! Mariah Carey (45) sa rozvádza s manželom Nickom Cannonom, má problémy s hlasom a aby toho nebolo málo, čelí žalobe!

Americká speváčka Mariah Carey a jej manžel, rapper a herec Nick Cannon čelia žalobe zo strany bývalej pestúnky ich detí. Simonette DaCosta, ktorú dvojica zamestnala v októbri 2013, tvrdí, že ju interpretka nútila pracovať 100 hodín týždenne, platila jej 6000 až 7200 dolárov mesačne, pričom jej odmietla preplatiť nadčasy.

DaCosta uviedla, že dozerala na potreby detí nielen doma, ale tiež v čase, keď speváčka koncertovala po svete. "Žalobkyňa bola v službe 24 hodín denne bez nároku na prestávky, jedlo a dokonca spánok. V skutočnosti pani Carey často volala žalobkyni uprostred noci a žiadala, aby skontrolovala deti alebo aby jej povedala, ako sa majú. Pani Carey netolerovala žiadne meškania a žalobkyňa sa musela postarať o každú požiadavku, či už spontánnu alebo inú," uviedli v žalobe, ktorú podali v stredu na federálny súd v Manhattane.

Mariah Carey so svojimi deťmi

Instagram/Mariah Carey

Žena vyhlásila, že speváčka ju prepustila v januári 2014 po tom, ako jej vyčítala, že "deťom prejavuje až príliš veľkú náklonnosť". Pestúnkin právny zástupca Eli Freedberg povedal, že interpretka žiarlila na vzťah zamestnankyne s deťmi.

"Simonette sa starala o deti tak dobre, až sa Mariah obávala, že budú zmätené, kto je ich matkou," vyjadril sa právnik. V žalobe ďalej uviedli, že sa ku kauze možno pridajú aj ďalšie ženy, keďže hudobníčka často striedala opatrovateľky.

"Chápem to tak, že pani Carey nechcela, aby si deti vypestovali s inými ženami trvalý vzťah," dodal Freedberg, ktorý odhaduje, že dvojica dlhuje jeho klientke približne 100-tisíc dolárov. Zástupcovia Mariah Carey vyhlásili, že sa "k neopodstatneným žalobám nevyjadrujú".

Najčítanejšie