Hana Gregorová (62): Vdova už má náhradu za Brzobohatého

Hana Gregorová (62): Vdova už má náhradu za Brzobohatého Zdroj: ahaonline.cz
Po dvoch rokoch a troch mesiacoch, ktoré uplynuli od smrti Radka Brzobohatého (62), má opäť dôvod k úsmevu. Vdova a principálka Hana Gregorová objavila náhradu za zosnulého manžela. Konečne našla muža, ktorému sa nebojí zveriť ani jeho roly.

“Po Radkovej smrti to vôbec nebolo jednoduché. Zostala po ňom rozskúšaná hra a ja som si dlho nevedela predstaviť, kto by ho zastúpil,“ zverila sa denníku Aha! majiteľka Divadla Radka Brzobohatého. Nakoniec do indcenácie Cyrano, ktorú dokonca sama režírovala, obsadila Ernesta Čekana (42). “Som maximálne nadšená,“ prezradila po premiére, na ktorej záverečné ovácie publika nemali konca.

“Bola to Radkova vysnená rola, ktorú si nikdy nezahral, tak mu ju dávam ako taký vianočný darček,“ dodala vdova a pozrela sa k nebu.

“Som rád, že je to Ernesto, ktorý nahradí otca. Je nesmierne talentovaný a zaslúži si to,“ zložil hercovi poklonu Ondřej Brzobohatý (31), ktorý k muzikálovej inscenácii zložil hudbu.

Ernesto Čekan prebral úlohu Cyrana po zosnulom Radkovi Brzobohatom. Zdroj: ahaonline.cz

Bude hrať i s Maciuchovou

Ernesto sa natoľko osvedčil, že s ním principálka počíta i naďalej. “Už som telefonovala s Hankou Maciuchovou, že vrátime na repertoár hru Lev v zime a Radkovu rolu stvárni Čekan. Doteraz som neverila, že to niekedy urobím,“ hovorí Gregorová.

Zdroj: ahaonline.cz

data-ad-format="auto"

TV Program

11:05 Aféry II.
12:00 INKOGNITO
13:05 VŠETKO ČO MÁM RÁD
11:20 Áno, šéfe USA II.
12:20 NOVÁ ZÁHRADA
13:35 DEDIČSTVO
10:30 Nákupné maniačky
11:55 UHÁDNI MÔJ VEK
12:35 Vražedné Miami
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Kúzlovanie
11:50 Rybičky Flip a Flap
09:55 Vášeň mezi řádky
11:55 Divergence
14:25 Pompeje