Skoro jasno
28°
Bratislava
Ľubomíra
9.8.2022
Jennifer Lopez (45) oklamala čas: Telo mladice a dokonalé brucho!
Zdielať na
Showbiznis

Jennifer Lopez (45) oklamala čas: Telo mladice a dokonalé brucho!

Zdroj: Isifa

Vyzerá čertovsky dobre! Speváčka Jennifer Lopez popiera zákony fyziky a jej telo je pevnejšie ako pred rokmi. Latino kráska, ktorá je mamou dvoch detí, ohuruje dokonalým bruchom.

Vlastní snáď elixír mladosti? Jennifer Lopez sa zub času, ktorý je nemilosrdný ku každej žene, ani len nedotkol! Speváčka a herečka je rovnako krásna a zvodná ako na začiatku svojej kariéry.

Hoci slávne ženy, ktoré pravidelne podstupujú drahé skrášľujúce procedúry či navštevujú najvychytenejších plastických chirurgov vedia na pár rokov pozastaviť proces starnutia, vek sa na nich skôr či neskôr odrazí.

Jennifer Lopez však na sebe tvrdo maká a je to vidieť. Hodiny tancovania či potenia sa v posilňovni sa jej vyplácajú! Môže sa pochváliť svalnatým telom a dokonalým bruchom. To predviedla počas fotenia pre časopis Self.

Jej tvár tiež neprešla drastickými premenami, a tak sa Jennifer rokmi vôbec nemení. Jej rada ako vyzerať dobre je (okrem pravidelného cvičenia) jednoduchá: "Buďte šťastné a budete aj krásne," odkazuje ženám.

Súvisiace články

Najčítanejšie