Oto
5.12.2022
Kate (32) zažiarila vo zvodných šatách. A konečne jej vidieť bruško!
Zdielať na
Showbiznis

Kate (32) zažiarila vo zvodných šatách. A konečne jej vidieť bruško!

Zdroj: Isifa

Tehotná Kate bola rozhodne najpôvabnejšou ženou na charitatívnom večeri Action on Addiction. Vojvodkyňa zvolila menej konzervatívne šaty ako zvyčajne a výsledok bol úchvatný.

Anglicko sa teší, že má svoju milovanú vojvodkyňu späť! Manželka princa Williama prežíva druhé tehotenstvo bohužiaľ oveľa ťažšie, ako keď čakala malého princa Georga (1).

Kvôli silným ranným nevoľnostiam, ktoré lekári diagnostikovali ako hyperemesis gravidarum (nadmerné dávenie počas tehotenstva), bola Kate Middleton posledné týždne na nútenom odpočinku.

Medzičasom sa jej však výrazne polepšilo, a tak sa ihneď pustila do oficiálnych povinností členky kráľovskej rodiny.

Kate Middleton

Isifa

Kate sa tento týždeň objavila na troch spoločenských udalostiach, na ktorých očarila všetkých prítomných. Napriek zdravotným ťažkostiam pôsobila veselo a uvoľnene. Dlhotrvajúce nevoľnosti sa na jej zovňajšku neodrazili.

Naposledy atraktívna mamička zaujala včera 23. októbra na charitatívnej akcii Action on Addiction.

Na slávnostnom večeri sa Kate predviedla v čiernych šatách za 595 libier, ktoré sa dajú bežne kúpiť v londýnskych butikoch.Novinári ich opísali slovami "moderné a zvodné."

V obtiahnutých šatách vyniklo tehotenské bruško. Kate má podľa oficiálneho vyhlásenia kráľovskej rodiny priviesť svoje druhé dieťa na svet v apríli 2015. 

Nenechajte si ujsť: Tehotná Kate (32) prvýkrát na verejnosti! Kde nechala bruško?

Móda v tehotenstve: Módna kríza v tehotenstve? Celebrity vám ukážu, ako sa to robí

Kate Middleton

Isifa

Súvisiace články

Najčítanejšie