Na internete je nahá už aj snúbenica Johnnyho Deppa (50)

22.09.2014 12:07 Topstar.sk Showbiznis
Na internete je nahá už aj snúbenica Johnnyho Deppa (50) Zdroj: Isifa
Škandál desaťročia neobišiel ani mladú snúbenicu Johnnyho Deppa Amber Heard (28). Herečke odcudzili viac ako päťdesiat obnažených fotiek, ktoré sú teraz dostupné na internete.

Celebritný škandál okolo ukradnutých fotografií známych celebrít pokračuje! Po tom, čo sa vlny šoubiznisu trochu upokojili, zverejnila internetová stránka 4chan ďalšie snímky nových obetí.

Tentoraz bola olúpená speváčka Rihanna, hviezda reality show Kim Kardashian a herečky Vanessa Hudgens či Hayden Panettiere.

K ženám, ktoré teraz lamentujú nad tým, že si erotické fotky vôbec zhotovili, patrí aj Amber Heard. Snúbenici Johnnyho Deppa stiahli z virtuálneho úložiska Apple-u asi päťdesiat fotografií.

Fotografiu zverejnil portál celebjihad.com

Johnny Depp a Amber Heard Zdroj: Isifa

Portál TMZ priniesol informáciu, že jedna snímka bola určená priamo Johnnymu Deppovi. Amber Heard je na nej polonahá a prsia si zakrýva milostnou správou napísanou na papieri.

Na odkaze písanom rukou stojí pikantný odkaz: "Dobrý deň, môj milovaný TONTO muž, táto blonďavá mrcha z Texasu ťa zje zaživa. Chcem. Potrebujem. Daj mi čo je moje!"

Nahá Amber Heard posiela správu Johnnymu Deppovi Zdroj: celebjihad.com

Z poškodených celebrít najhoršie obišla herečka Jennifer Lawrence (24), ktorá si peklo s ukradnutými fotografiami zažila po druhý raz, pretože hackeri zverejnili ďalšiu várku jej odcudzených snímok.

V Hollywoode panuje strach a napätie, pretože hackeri sa mohli zmocniť nelichotivých obrázkov ďalších známych hviezd a snímky môžu zverejniť kedykoľvek.

Prečítajte si viac o tomto škandále: Škandál roka: Unikli nahé fotky herečky Jennifer Lawrence (24)

Zdroj: Just Jared

data-ad-format="auto"

TV Program

17:30 NOVINY
18:00 PRESTRETÉ
19:00 Krimi
17:30 Kosti X.
18:25 Kosti X.
19:30 Profesionáli III.
16:50 Súdna sieň
17:55 Súdna sieň
19:00 Slnečno, sem-tam vraždy II.
17:35 Knihy od Stonožky
17:45 Najmenší slon na svete
17:50 Viking Vicky
16:50 Lord of the Dance
18:35 Snové léto
20:15 Dopis na rozloučenou