Kontroverzná Sharon Osbourne (61): Pre Ozzyho som si podrezala žily

19.09.2014 15:30 Topstar.sk Showbiznis

Kontroverzná Sharon Osbourne (61): Pre Ozzyho som si podrezala žily

Manželka britského hudobníka Ozzyho Osbourna Sharon si v minulosti dobrovoľne porezala zápästie, aby tak rockerovi dokázala svoju lásku. Prezradila to v šou, v ktorej rozoberali tajomstvá.

"Mala som vtedy dvadsaťsedem, v tom čase sme s Ozzym spolu ešte len randili, a jeden večer sme veľa pili. Oslavovali sme a približne o štvrtej ráno mi hovorí 'Ako veľmi ma naozaj miluješ?' a ja som povedala 'Spravila by som pre teba čokoľvek, zbožňujem ťa... Dala by som za teba život. Ukážem ti ako veľmi ťa milujem, zomrela by som pre teba.' A tak som sa vybrala k stolíku, kde bol steakový nôž. Vzala som ho a povedala som mu 'Takto veľmi ťa milujem.' a viackrát som si zarezala do zápästia," prezradila spevákova manželka.

Sharon si vtedy spôsobila také hlboké rezné rany, že jej museli privolať sanitku. Záchranári si mysleli, že chcela spáchať samovraždu a nepomohli ani argumenty, že bola opitá a príliš dramatická.

Zdroj: SITA

Skončila tak nedobrovoľne v nemocnici a za svoju nerozvážnosť sa dodnes tak hanbí, že o tom nikdy nepovedala ani svojim deťom. Každému, kto sa jej neskôr pýtal, ako prišla k jazvám, podľa vlastných slov hovorila, že ju napadol pes.

Spolu už tridsaťdva rokov

Sharon Osbourne sa stala známou predovšetkým vďaka reality šou Osbourneovci, neskôr účinkovala ako porotkyňa napríklad v súťažiach America's Got Talent a The X Factor. V súčasnosti je jednou z moderátoriek televíznej šou The Talk.

Zdroj: SITA

S Ozzym Osbournom má dve dcéry, tridsaťjedenročnú Aimee a dvadsaťdeväťročnú Kelly, a dvadsaťosemročného syna Jacka. Dvojica sa zosobášila v roku 1982.

Takto to vyzerá v rodine Osbournovcov, pozrite si video:

Zdroj: topstar.sk, SITA

data-ad-format="auto"

TV Program

18:00 PRESTRETÉ
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:30 Kosti X.
18:25 Kosti X.
19:30 Profesionáli III.
17:55 Súdna sieň
19:00 Slnečno, sem-tam vraždy II.
20:10 Dr. Harrow
18:05 Petronela Jabĺčková
18:20 Labková patrola I.
18:45 SpongeBob v nohaviciach VIII.
16:50 Lord of the Dance
18:35 Snové léto
20:15 Dopis na rozloučenou