Clooney (53) predstavil svetu snúbenicu, prezradil miesto svadby

09.09.2014 12:30 Topstar.sk Showbiznis

Clooney (53) predstavil svetu snúbenicu, prezradil miesto svadby

Herec George Clooney a jeho snúbenica Amal Alamuddin (36) absolvovali svoj prvý debut na červenom koberci. Pár si vymieňal nežnosti a prezradil detaily o blížiacej sa svadbe.

Americký herec a jeho nastávajúca nevesta tvoria pár už takmer rok, no až teraz sa oficiálne objavili na spoločenskej akcii. Krásna Amal sprevádzala Georga na charitatívne podujatie Celebrity Fight Night, ktoré sa konalo v nedeľu vo Florencii.

Dvojica pôsobila počas celého večera uvoľnene a zamilovane. George Clooney si svoju vyvolenú pyšne viedol po červenom koberci. Tmavovlasá Amal, ktorá je vychytenou právničkou, zaujala v elegantnej čiernej róbe.

Pár sa nevyhol otázkam o blížiacej sa svadbe, a hoci si úzkostlivo strážia súkromie, George prekvapivo prezradil miesto obradu. "Zoznámil som sa so svojou prekrásnou nastávajúcou nevestou v Taliansku a o pár týždňov si ju v Benátkach vezmem," uviedol jeden z najpríťažlivejších hercov Hollywoodu.

George Clooney a Amal Alamuddin Zdroj: Isifa

Clooneyho a britsko-libanonskú právničku Alamuddin prvý raz videli spolu vlani v októbri v Londýne, keď herec ešte chodil s modelkou Monikou Jakisic.

Vo februári boli spolu na špeciálnej projekcii v Bielom dome, kde Clooney uviedol svoj najnovší film Pamiatkari (2014). Zaľúbencov následne videli na dovolenke v Tanzánii a na Seychelách.

George požiadal o ruku atraktívnu Amal v apríli. V auguste získali povolenie na sobáš, pričom svadobné oznámenie zverejnili vo vitríne pred radnicou v londýnskej štvrti Chelsea. Na oznámení sa ako miesto konania svadby uvádzalo Taliansko.

Clooney (53) do chomúta? Snúbenica zverejnila oznámenie!

George Clooney a Amal Alamuddin Zdroj: Isifa


Clooney na výlete, pozrite si video:

Zdroj: SITA

data-ad-format="auto"

TV Program

05:15 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:30 Prechádzky s dinosaurami
05:25 Súdna sieň
06:20 Súdna sieň
07:40 Krajina mustangov
05:15 Kto porazí šéfkuchára
05:40 Kto porazí šéfkuchára
06:00 Keď je pečenie umenie IV.
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
05:50 Tankový prapor
07:20 Kincsem
09:30 Vzpomínky na Manhattan