Zo speváčky spisovateľka! Jennifer Lopez (44) vydáva knihu True Love

Zo speváčky spisovateľka! Jennifer Lopez (44) vydáva knihu True Love Zdroj: SITA
Jennifer Lopez je opäť akčná! Tentokrát ohúri svet knihou s názvom True Love. Speváčka bude v očakávanej novinke písať o profesionálnom i súkromnom živote.

Verí v lásku

Americká speváčka Jennifer Lopez plánuje na konci roka vydať knihu True Love. Rodáčka z New Yorku bude v novinke písať o "jednom z najdôležitejších životných období. Teda o dvojročnej ceste, počas ktorej sa ako umelkyňa i matka vyrovnala s najväčšími výzvami. Porozpráva o svojich najväčších obavách a ako napokon dozrela v silnejšiu osobnosť". Kniha, ktorú speváčka vraj píše formou denníka, by mala obsahovať aj raritné fotografie a mala by vyjsť v anglickej a španielskej verzii.

Prednedávnom sa speváčka priznala, že sa lásky nebojí. Hoci má za sebou tri manželstvá a niekoľko neúspešných vzťahov,v súčasnosti randí s tanečníkom Casperom Smartom.

"Nemám strach z lásky. Ani vy ho nesmiete mať. Nemôžete sa báť toho, že padnete a budete to musieť skúsiť znova. Takto to nie je iba v láske, je to tak aj v živote. Musíte sa snažiť a pokračovať v tom. Nie je to ľahká cesta, no každý deň musíte ísť ďalej. Ste takmer tam a zrazu budete v cieli," ozrejmila.

Jej manželom bol v rokoch 1997 - 1998 Ojani Noa. V rokoch 2001 - 2003 bola zase vydatá za choreografa Crisa Judda. Neskôr uzavrela manželstvo so spevákom Marcom Anthonym, s ktorým má dvojčatá Maximiliana a Emme.

Jennifer Lopez debutovala v roku 1999 albumom On The 6. Druhá štúdiovka J.Lo obsadila prvú priečku amerického rebríčka Billboard 200, zatiaľ čo nasledujúce nahrávky This Is Me... Then a Rebirth  sa dostali na druhé miesto. Odvtedy Lopez vydala ešte tri štúdiovky- Como Ama Una Mujer, Brave a Love?. Jej nový album A.K.A. by sa mal dostať do predaja 17. júna.

Lopez sa okrem hudby venuje aj herectvu, účinkovala vo filmoch ako Jack, Selena, Anakonda, Zakázané ovocie, Cela, Svadby podľa Mary, Kráska z Manhattanu, Dosť!, Žiť po svojom, Diabolská svokra, Záložný plán, Ako porodiť a nezblázniť sa alebo Parker.

Zdroj: topstar.sk, SITA

data-ad-format="auto"

TV Program

09:55 PRÁZDNINY I.
10:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:00 Thor
08:55 Na chalupe
10:15 Nové bývanie
11:20 Nové bývanie
09:30 Skutočné príbehy
11:15 Áno, šéfe! USA VII.
12:15 Áno, šéfe! USA VII.
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido II.
09:15 Továrna na sny
11:35 Až vyjde měsíc
13:15 Zlatokopka