Klamal ešte aj o luxuse! Broňa odhalila, ako Cimarro zavádza svojich fanúšikov
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Archívna reportáž: Broňa našla lásku vo svete
Bývalá finalistka Miss Slovensko Bronislava Gregušová pokračuje v odkrývaní temných stránok jej vzťahu s hercom Mariom Cimarrom. Po priznaní domáceho násilia a komplikácií s rozvodom, ktoré ju uväznili v USA, teraz odhaľuje šokujúce pozadie ich údajného luxusného života.
"Uväznená" na Floride a život plný švábov
Bronislava Gregušová, dnes už s dcérkou Brianou žijúca na Floride, opisuje drsnú realitu po presťahovaní. Cimarro, ktorý prestal pracovať, podľa jej slov odmietal prevziať zodpovednosť za rodinu, ktorá bola odkázaná na vládnu pomoc. Bývanie, ktoré im herec zabezpečil, Broňa opisuje ako dom plný švábov v nebezpečnej štvrti s množstvom registrovaných sexuálnych násilníkov. "Nejaká prechádzka, len tak vyjsť z domu a ísť sa poprechádzať, neprichádza do úvahy," hovorí.
Sociálne siete vs. realita: Cimarrova hra na šťastnú rodinu
Zatiaľ čo na sociálnych sieťach Mario Cimarro naďalej prezentuje idylický obraz rodinného života, skutočnosť je úplne iná. Broňa odhaľuje, že s ňou už dávno nežije. Nedávno dokonca zverejnil na svojom Instagrame príbeh s detskými hračkami na pláži, hoci sa s dcérkou vôbec nestretáva.
Luxusná vila v Calabasas? Klamstvo!
Najnovšie Broňa prehovorila o legendárnej "luxusnej vile" v Calabasas, kde vraj žili v prepychu ako Kardashianovci. V skutočnosti, ako vysvetľuje, šlo o ďalšiu lož. "Keď sa bývalo v rôznych štátoch, vždy to platil zamestnávateľ, čo je v poriadku. Ale keď sa nepracovalo... Poďme rovno na tú Kaliforniu. A poďme na to obdobie ešte pred Bri. Kto ma followuje už dlhšie, tak si určite pamätá taký pekný bazén v Calabasas – odtiaľ som robila aj live-ká, aj videá odtiaľ mám, atď. Idem vám trochu ozrejmiť, ako to v skutočnosti bolo," uviedla vo videu na HeroHero.
Bývanie v jednej izbe s vstupom cez kúpeľňu
Namiesto veľkolepej vily žili v skutočnosti len v jednej izbe prenajatej cez Airbnb. „Ten bazén patril k domu, ktorý vlastní jedna žena a ona prenajímala jednu izbu ako Airbnb, ktoré bolo súčasťou toho domu, ale malo separátny vchod. A vlastne v tej izbe, ktorú prenajímala, tak tam sa bývalo,“ prezradila Broňa. Vysvetľuje, že vstup do izby viedol cez kúpeľňu, napravo bola izba a pred sebou šatník. Žiadny luxus, ale improvizované bývanie bez kuchyne.
"Tam sa žilo v podstate 2 roky… nebola tam kuchyňa. Dala sa tam indukčná doska, malá chladnička, mikrovlnka. Bolo to veľmi zlé na bývanie," priznala Broňa. Cimarro jej celé dva roky sľuboval zmenu, no namiesto toho ju presťahoval do domu na Floride, kde "pochodujú šváby" a v okolí žijú nebezpeční ľudia. "Včera som tiež skoro dostala infarkt… 30 cm od nás si tam pochodoval takýto šváb," dodala.