Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Potvrdené! Hviezdna speváčka len tak mimochodom prezradila, že sa VYDALA!
Zdielať na
Hudba

Potvrdené! Hviezdna speváčka len tak mimochodom prezradila, že sa VYDALA!

Odkedy sa spoznali, je zaľúbená po uši a nikdy nepochybovala, že to je ten pravý. A ako sa ukázalo, nezaváhala ani pred oltárom. Jedna z najúspešnejších speváčok súčasnosti, britská hviezda Adele (35) sa vydala za športového agenta Richa Paula (41).

​Adele ale túto novinu neoznámila svetu žiadnym veľkolepým spôsobom, neukázala ani fotky z obradu, prosto len vykríkla počas stand-up šou Alana Carra, kde bola s Paulom ako divák a prišla tak podporiť svojho dobrého kamaráta, ktorý v USA so svojím vystúpením debutoval. 

Informácia sa rozšírila medzi ľuďmi na Instagrame, kde zdieľali niekoľko príbehov tvrdiacich, že Adele v ten večer potvrdila svoje manželstvo. Viacerí používatelia napísali, že keď sa Alan spýtal davu, či sa niekto v publiku nedávno oženil či vydala, Adele sa rýchlo ozvala. Jeden z fanúšikov napísal, že z plného hrdla zakričala: "Ja áno."

Toto prezradil Rich Paul o jeho vzťahu s Adele, svadbu ale akosi opomenul:

Hviezda už predtým vyvolala fámy, že sa vydala za úspešného športového agenta, keď v septembri počas svojej koncertnej rezidencie v Las Vegas označila svojho partnera za "manžela". Vtedy istá fanúšička Adele požiadala speváčku o ruku uprostred koncertu, ale tá ju ale láskavo odmietla. "Nemôžeš si ma vziať. Som heterosexuálka, moja milá, a môj manžel je tu dnes večer," povedala, no fanúšikovia si neboli istí, či ide o žart, alebo to myslí vážne. Adele a Rich potvrdili svoj románik po tom, ako bol v marci 2021 ukončený jej rozvod so Simonom Koneckim, s ktorým má 10-ročného syna Angela. Od minulého roku spolue Adele a Rich aj bývajú.

Adele ukončila šnúru koncertov v Las Vegas a môže sa naplno venovať svojej láske, na programe je bábo:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele)

Pre ženu

Najčítanejšie