Oblačno
-2°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Madonna ohromila mega sexi fotkami, v 65 rokoch ukázala hore BEZ!
Zdielať na
Hudba

Madonna ohromila mega sexi fotkami, v 65 rokoch ukázala hore BEZ!

Archívna reportáž

Po úspešnom začiatku svojho Celebration Tour v Londýne sa Madonna (65) presunula do Barcelony, kde mala až dva koncerty. Stihla ale popritom navštíviť aj slávny secesný dom Casa Batlló od Gaudího, ako sa aj popreháňať na bicykli pozdĺž morského pobrežia. Aby nezostala nič dlžná svojej povesti, nafotila sa na posteli hotelovej izby do pol pása nahá, len s priehľadným bielym závojom cez prsia.

​Popová kráľovná bola nadšená po jej koncertoch v Barcelone, ako bolo vidieť aj z jej príspevku na Instagrame so slovami "Ďakujem Barcelona, neuveriteľná energia". Pridala aj pár fotografií, na ktorých tancuje na pódiu v sexi čiernych outfitoch, ako aj zo súkromia z postele svojej hotelovej izby. Pózovala na nej polonahá, s bielym závojom s čipkami na hlave ako z čias našich praprababičiek.

Aj ona je už vo veku babičiek, ale rozhodne na to nevyzerá. Udržuje si štíhlu postavu a tvár, na ktorej nevidieť vrásky, pochopiteľne, zázračnými krémikmi to nebude. Na šteklivých fotkách z postele hotelovej izby má na tvári výrazný mejkap a oblečené má iba čierne sieťované pančuchy a na nich čierne nohavičky. Od pása nahor je nahá, ale ruky jej zakrývajú dlhé saténové rukavice modrej farby, len závoj na hlave nezapadá do tohto sexi štýlu, ale to bol iste jej zámer kvôli kontrastu, aký už Madonna neraz predviedla.

Jeden z nadšených fanúšikov zachytil celý barcelonský koncert:

Na jednom zo záberov je celkom zreteľne vidieť jej poprsie prekryté priehľadnou látkou závoja a na krku visiacich niekoľko dlhých radov modrobielych blýskajúcich sa ružencov. Ak by niekto čakal, že sa ľudia začnú pohoršovať, či sa má 65-ročná žena takto ukazovať, mýlil by sa. V komentároch jej odvahu mnohí fanúšikovia ocenili a nadšené komentáre nemajú konca. "Najsexi babička na svete," stálo v jednom. V inom zas bol kompliment: "Na Madonne milujem to, že je rovnaká od prvého dňa svojej kariéry." Ovácie ale striedala aj kritika, no netýkala sa nahých pŕs, ale Madonninho meškania. Od prvého koncertu v Londýne sa zjavne nezlepšila a aj v Barcelone meškala na oba koncerty nehoráznu hodinu a pol. Nuž, kráľovná má maniere a presnosť zjavne nie je jej výsadou.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Madonna (@madonna)

Pre ženu

Najčítanejšie