Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Matušovci a vysnívané druhé bábo! Konečne priznali, ako to je!
Zdielať na
Hudba

Matušovci a vysnívané druhé bábo! Konečne priznali, ako to je!

Zdroj: Facebook/BM

Na otázky o druhom dieťati v rodine speváka Bohuša Matuša (50) a jeho manželky Lucie (20) sa Bohuš vyjadroval už viackrát. Po ich prvom spoločnom potomkovi, zakrátko trojročnej dcérke Natálke, podľa jeho slov veľmi túžila jeho vtedy ešte neplnoletá partnerka. Porodila takmer pol roka pred dovŕšením 18. narodenín, v deň jej plnoletosti sa potom zosobášili. Druhé dieťa plánovali hneď po narodení Natálky, ale nejako sa k tomu napokon nemajú.

​Tlak reálneho života zrejme tvrdo doľahol na rodinku Matušovcov a bráni aj ich túžbe po druhom dieťati. Našťastie, mladučká Lucka má ešte času dosť, Bohuš je čerstvý päťdesiatnik, ale ani to nie je problém. Chápe však, že okolnosti príchodu na svet ich druhého potomka veľmi neprajú. Luciu začali prenasledovať zdravotné problémy s pupočným pruhom po pôrode. Na spokojnosti im nepridalo ani to, že už po štvrtýkrát museli meniť adresu ich bývania.

"Teraz to jednoducho nejde," skonštatoval spevák odovzdane. "Bolo toho totiž v poslednej dobe na nás dosť, čo nás ohľadne ďalšieho potomka limitovalo. Jednak zdravotné patálie Lucinky, ktoré už našťastie máme za sebou, všetko je v úplnom poriadku, potom nás zastihla séria komplikácií ohľadne bývania a teraz, keď už je všetko za nami, máme obaja toľko pracovných záväzkov, že rozšírenie rodiny sme odložili," vysvetlil okolnosti, ktoré rozšíreniu rodinky nenahrávajú.

Speváčkou by sa rada stala aj Lucie:

Najviac ale vraj berú ohľad na Natálku, ktorá je v ich rodine na prvom mieste. "Tak sme sa rozhodli, že teraz sa budeme naplno sústrediť na ňu. Keď pár rokov s ďalším potomkom počkáme, nič sa nestane," zamýšľal sa Bohuš. Lucka, ktorá mala v čase pôrodu iba sedemnásť rokov, musela prerušiť štúdium na konzervatóriu. Aj to bol jeden zo zásadných dôvodov, prečo druhé dieťa odkladali. "Školu mám stopnutú, a až bábätko trochu povyrastie, dorobím si ju diaľkovo. Inak by to nešlo," zverila sa vtedy, no zjavne sa do lavíc nehrnie. Nečudo, že na Instagrame sa jej zvedaví fanúšikovia pýtajú, či teda bude aj to druhé bábo. "Určite, ale najprv mám v pláne diaľkové štúdium," potvrdila priority pred pár dňami mladá pani Matušová. Snáď to nebude napokon univerzita tretieho veku, kým sa rozhýbe, lebo zatiaľ o diaľkové štúdium ani nepožiadala.

Pre ženu

Najčítanejšie