Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Neuveriteľné, čo musí Slováčková bojujúca s rakovinou riešiť! TAKTO reaguje na odporné hejty!
Zdielať na
Hudba

Neuveriteľné, čo musí Slováčková bojujúca s rakovinou riešiť! TAKTO reaguje na odporné hejty!

Zdroj: Instagram/AS

​Kam až dospela spoločnosť, keď majú ľudia možnosť takmer neobmedzene prejavovať svoje názory na sociálnych sieťach, sa ukazuje aj v prípade Aničky Slováčkovej. Ťažko chorá speváčka, ktorá už druhýkrát bojuje s rakovinou, nie je ušetrená urážlivých komentárov k jej aktivitám a veľmi sa tým trápi. Rozhodla sa to dať zo seba von a na svojom instagramovom profile zdieľala, aký hnoj sa na ňu od internetových zúfalcov valí. A povedala aj, čo si o tom myslí.

Už niekoľko rokov sa citlivá a vnímavá speváčka Anička Slováčková zveruje so svojím trápením aj radosťami na Instagrame. Pred štyrmi rokmi zdieľala svoj boj s rakovinou prsníka a po vyliečení povzbudzovala aj druhé ženy a pripomínala prevenciu. Žiaľ, rakovina sa jej teraz vrátila a udrela na pľúca. Opäť zvádza boj aj s pomocou chemoterapie, ale nechce pritom prestať so spevom, pokiaľ sa len bude dať. To je ale tŕňom v oku jej neprajníkov. "Asi by som to nemusela riešiť, ale nejako mi to nedá. Prosto ma to trápi," začala Anička vo svojom príspevku.

Vypočujte si úprimnú spoveď Aničky aj o jej chorobe:

Aj keď verí, že väčšina jej sledovateľov ju chápe, trápia ju komentáre typu "Furt sa pchá do médií", "Chce sa zviditeľniť", Stále musí robiť nejaké rozhovory," uviedla príklady. "Naozaj ma mrzí, keď čítam tieto vaše hejty, ktoré vznikajú len z nevedomosti okolo toho, ako to v tom šoubiznise vlastne chodí, a navyše do toho ešte ťaháte to, že mi v tom prípade asi zas tak zle nie je, alebo tak veľmi chorá asi nie som, keď furt niekde vystupujem a podobne. Neviem. Asi mám teda sedieť doma na zadku a mať depresie a hovoriť si, ako je život nespravodlivý," skonštatovala ironicky dcéra slávneho páru.

"Tá veľká pozornosť mi tiež nie je ktovieako príjemná a nerada sa vidím v novinách stále pod takým drobnohľadom, ale rozhodne sa nemám v pláne schovávať pred svetom a pestovať si tak nejaké nové fóbie," povedala odhodlane Anička. "Pokiaľ mi telo umožňuje vystupovať, tak prosto spievať a nakrúcať budem. Som na seba opatrná, chránim sa a nerobím nezmyselné rozhodnutia, pretože viem, že som, sakra, chorá. Ale aj chorý človek sa môže ďalej snažiť žiť svoj život bez väčších zmien a obmedzení a ja sa o to prosto snažím každý deň," napísala celkom jednoznačne a múdro Anička a je až neuveriteľné, že sa nájdu takí zlí a hlúpi ľudia, ktorí majú pocit, že vedia lepšie, ako sa má kto zachovať. Napríklad aj pri rakovine, ktorú im osud, zjavne, neuštedril, možno by si potom vstúpili do svedomia.

Pre ženu

Najčítanejšie