Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Najdojímavejší moment na koncerte Adele! V slzách sa vrhla do náručia TOMUTO mužovi!
Zdielať na
Hudba

Najdojímavejší moment na koncerte Adele! V slzách sa vrhla do náručia TOMUTO mužovi!

Archívna reportáž

Tento mesiac má hviezdna speváčka Adele (36) ukončiť šnúru svojich rezidenčných koncertov v Las Vegas. Počas vystúpení sa rada rozpráva s publikom a vždy prekvapí nejakou témou z jej súkromia. Vyberala už meno pre očakávané dieťatko jednému páru v publiku, pričom prezradila, že spolu s jej partnerom Richom Paulom už tiež vyberajú meno pre ich plánovaného potomka. Pred pár dňami uvidela v publiku známu tvár a pred všetkými povedala nahlas, kto to je aj čo pre ňu znamená.

​Po rozlúčení sa posledným rezidenčným koncertom v rámci dlhej šnúry vystúpení Katy Perry v Las Vegas, sa tam zakrátko ukončia aj rezidenčné koncerty britskej speváčky Adele. Netají sa tým, že potom by sa chcela venovať viac súkromiu a spolu s partnerom Richom Paulom priviesť na svet ich spoločného potomka, pre ktorého už dokonca vyberajú meno. Na svoje prvé dieťa, syna Angela (11) z manželstva so Simonom Koneckim, ktoré skončilo rozvodom, je veľmi citlivá, ako je to cítiť aj z niekoľkých piesní jej zatiaľ posledného albumu.

Nečudo, že bola dojatá k slzám, keď počas vystúpenia na Halloween v Las Vegas zhliadla v publiku lekára, ktorý bol pri jej pôrode syna. Počas spevu piesne When We Were Young sa prechádzala tesne pred publikom, aby videla lepšie do tvárí jej fanúšikov, keď vykríkla "Panebože, Colin!" a zamierala k nemu. Spontánne pritom predstavila publiku, kto to je: "Toto je doktor, ktorý mi pomohol priviesť na svet moje dieťa. Nevidela som vás už celé roky." Hneď na to ho aj objala a od dojatia prestala aj spievať. "Zaspievate to za mňa?" oslovila publikum a opätovne pripomenula, čo pre ňu tento muž znamená.

Takto vyzeralo dojímavé stretnutie:

​Adele veľmi túži po ďalšom dieťati, o to viac, že do svojho partnera Paula je vraj zamilovaná, ako do nikoho predtým, podľa jej slov je ním priam posadnutá. Údajne kvôli nemu vlani v januári zrušila iba deň pred začiatkom jej rezidenčných koncertov v Las Vegas prvé vystúpenie, čo vyvolalo veľké pobúrenie u mnohých fanúšikov, ktorí kvôli tomu do Vegas cestovali a stálo ich to nemalé peniaze. Oficiálne vtedy uviedla, že sa v jej štábe vyskytol covid. V tom čase ale vraj páru akútne hrozil rozchod pre ich obojstranné nadmerné pracovné vyťaženie a neprítomnosť. Adele za ním okamžite letela do LA a vzápätí spolu začali bývať. Podľa všetkého je vzťah stabilizovaný a pár prežíva idylku, samozrejme, plánujú spoločnú budúcnosť.

Instagram/Adele

Pre ženu

Najčítanejšie